Bílí Tygři převezmou svůj čtvrtý pohár pro vítěze základní části extraligy - Liberecký - Český Metropol

Liberecký

Bílí Tygři převezmou svůj čtvrtý pohár pro vítěze základní části extraligy

Liberec | Bílí Tygři Liberec si v 51. extraligovém kole pojistili první příčku tabulky a počtvrté ve své extraligové historii se stanou vítězi základní části nejvyšší hokejové soutěže. Prezidentský pohár převezmou Bílí Tygři před utkáním s Mladou Boleslaví v pátek 3. března. Slavnostní ceremoniál začne už v 18:00.

 

Liberecký tým sice za svým loňským rekordním výkonem zaostal, ale i tak zaznamenal největší počet výher (30) v aktuální sezóně a jako jediný z týmů se vyhoupl ke stobodové hranici. A to do konce základní části ještě zbývá odehrát poslední utkání. Bílí Tygři jsou v dlouhodobé fázi sezóny vůbec nejúspěšnějším extraligovým týmem od začátku nového tisíciletí. V posledních sedmnácti sezónách se žádnému jinému celku nepodařilo získat Prezidentský pohár čtyřikrát. Bílí Tygři jsou navíc jediní, komu se podařilo tuto trofej obhájit, a to dokonce už podruhé! 

 

Slavnostní ceremoniál

Prezidentský pohár pro vítěze základní části předá ředitel Tipsport extraligy Josef Řezníček přímo do rukou hlavních představitelů klubu - prezidenta Petra Syrovátka a generálního manažera Ctibora Jecha. Ceremoniálu se zúčastní rovněž trenéři mládežnických týmů Bílých Tygrů, kteří se každodenní prací zasloužili o výchovu mnoha výjimečných hokejistů, včetně těch, kteří se v posledních letech podílejí na libereckých úspěších. 

 

Vyfoťte se s pohárem!

Téměř ihned poté, co Bílí Tygři převezmou Prezidentský pohár do své péče, poputuje cenný originál „mezi diváky“. V přestávce mezi 1. a 2. třetinou bude trofej vystavena vedle infopultu na ochozu Home Credit Areny. Ve druhé přestávce se pak pohár přestěhuje do prostor ČS Klubu. 

Zdroj: Bílí Tygři Liberec

Tématické zařazení:

 » Sport  

 » Kraje  » Liberecký