Nexen Tire rozšiřuje dodávky pneumatik pro Fiat Chrysler Automobiles v USA - Auto - Český Metropol

Auto

Nexen Tire rozšiřuje dodávky pneumatik pro Fiat Chrysler Automobiles v USA

Foto archiv

Soul | Společnost Nexen Tire, přední světový výrobce pneumatik, oznámila, že bude dodávat své pneumatiky jako originální díly pro zcela nový pick-up Ram 1500 modelového roku 2019 vyráběný společností Fiat Chrysler Automobiles ve Spojených státech.

 

Zbrusu nový pick-up Ram 1500 je vzorem odolnosti, technologické vyspělosti, hospodárnosti, komfortu a nabídne vybavení, kterým se dosud žádný pick-up pochlubit nemohl. Vyrábí se v závodu Sterling Heights Assembly Plant (SHAP) ve Sterling Heights ve státě Michigan.

Pneumatiky Nexen Tire Roadian HTX RH5, zkonstruované speciálně pro automobily kategorie SUV a lehká taktická vozidla, vykazují vynikající jízdní vlastnosti a skvěle se uplatní na silnici i v terénu. Jedním z jejich hlavních znaků je také vyšší tahová síla.

Společnost Nexen Tire ve svém prohlášení uvádí, že „průběžně investuje do výzkumu a vývoje s cílem dále zlepšovat kvalitu pneumatik a technologie. V blízké budoucnosti plánuje rozšiřování dodávek originálních dílů pro další výrobce automobilů a další modely.“

Společnost Nexen Tire dodává pneumatiky na první výbavu pro řadu vozů vyráběných skupinou FCA US, mj. pro modely Ram 3500 nebo Chrysler Pacifica.

 

 

Zdroj: Metropol

Tématické zařazení:

 » Auto  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

E-mail:


(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření