Distribuce - Český Metropol

Masarykova nemocnice má babybox nové generace

Babybox nové generace v ústecké Masarykově nemocnici. Foto top

- Ústí nad Labem | V Krajské zdravotní, a. s. – Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem zástupci nemocnice a ústeckého novorozeneckého oddělení spolu s Ludvíkem Hessem, předsedou zapsaného spolku Babybox pro odložené děti – Statim, dnes spustili do provozu babybox nové generace. Zařízení pro odložená miminka je nově umístěné vedle nemocniční lékárny v budově „L“.

I letos rozvezou státní lesníci do dětských domovů, nemocnic i azylových domů vánoční stromky dětem

Zdroj: Lesy ČR

- Hradec Králové | Vánoční stromky už čtvrtým rokem věnuje dětským zdravotnickým a sociálním zařízením v celé České republice státní podnik Lesy ČR. Od
21. listopadu do 7. prosince je možné stromky objednávat na www.vanocnistromkydetem.cz. Lesníci je i zdarma doručí.

Chudeřičtí skláři upevňují pozici na světových trzích

Zdroj: Metropol

- Teplice/Chudeřice – Novou halu s moderní linkou, která bude schopna vyrobit až 2,5 milionu kusů bočních autoskel ročně, dnes uvedla do provozu společnost AGC Automotive Czech v Chudeřicích. Jeden z největších výrobců automobilových skel v Evropě investoval do nových výrobních prostor a technologií zhruba 180 milionů korun.

Přehrada Vír na Žďársku je v bezpečném a provozuschopném stavu

Zdroj: Kraj Vysočina

- Jihlava | Dalším významným vodním dílem, na němž v říjnu proběhla pravidelná každoroční technickobezpečnostní prohlídka, bylo vodní dílo Vír na významném vodním toku Svratka.
„Výsledky dohledu prokazují, že je vodní dílo Vír v bezpečném a provozu schopném stavu,“ uvádí Martin Hyský, krajský radní pro oblast lesního, vodního hospodářství a zemědělství a oblast životního prostředí.

Bílí Tygři nabízejí permanentky za polovinu ceny

Zdroj: Bílí Tygři Liberec

- Liberec | Po dvou úspěšných sezónách byl i před letošním extraligovým ročníkem vysoký zájem o permanentní vstupenky Bílých Tygrů Liberec, nicméně několik stovek míst na své „stálé majitele“ i nadále čeká.

POTŘEBUJE VAŠE DÍTĚ BRÝLE?

Zdroj: Metropol

22. listopadu 2017 - PAK MU POŘIĎTE KVALITNÍ BRÝLOVÉ ČOČKY AIRWEAR JUNIOR
I BRUNO, SYN SIMONY KRAINOVÉ, UŽ TO VÍ…

Changhong atakuje hranici 50000 korun u obrovské 190cm UHD TV

Zdroj: Metropol

- Praha | Vlajková loď v portfoliu značky Changhong TV CHiQ UHD75E7000isx2 je jednoznačně největším a také nejdražším kouskem.
Aby taky ne se svými úctyhodnými 190cm úhlopříčky a špičkovému obrazu, říká obchodní a marketingový ředitel Changhong pro ČR a SR Jiří Mrkvička.
„Díky UHD rozlišení, spoustě vychytávek a operačnímu systému iSmart se není ani čemu divit. I když říkáme nejdražší, pořád to v tomto konkrétním případě znamená aktuální cenu 54 990 Kč, přičemž konkurence se pohybuje minimálně o 20 000 korun výš,“ upřesnil Jiří Mrkvička.

Anketa

Souhlasíte se zavedením elektronických pokladen?

ano

56.3%

 

ne

43.7%

 

 

Anketa

Jste pro, aby se znovu proplácely i první tři dny nemocenské?

ano

66.4%

 

ne

33.6%

 

 

Anketa

Opatříte si registrační značku na přání?

ano

42.2%

 

ne

57.8%