Osobností roku 2018 Ústeckého kraje se stal i šéf Senátu Kubera! - Osobnost - Český Metropol

Osobnost

Osobností roku 2018 Ústeckého kraje se stal i šéf Senátu Kubera!

Teplice I Anketa Osobnost roku 2018 Ústeckého kraje zná své nové držitele prestižního ocenění. Ve čtvrtek 14. února byly uveřejněny výsledky. Uskutečnil se slavnostní galavečer v romantickém prostředí Zahradního domu v Teplicích, kterým jako moderátor provázel Vladimír Hron.

 

p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 14.0px 'Times New Roman'; color: #000000; -webkit-text-stroke: #000000} span.s1 {font-kerning: none}

Prostřednictvím kupónů, zveřejněných v novinách METROPOL a především elektronicky, udělili čtenáři celkem 2 733 hlasů všem nominovaným v pěti kategoriích. Každý z nich svou prací přispěl k rozvoji našeho regionu a posilování jeho dobrého jména navenek.

Z fotografií Daniela Šeinera je patrné, že si nové osobnosti a jejich blízcí slavnostní večer užili. Přispěl k tomu moderátor a zpěvák Vladimír Hron a doprovodný kulturní program, ve kterém vystoupili místní – pěvecký sbor Fontána ze ZŠ Maršovská se sbormistry Květuší Strejcovou a Jiřím Bryndou, saxofonové kvarteto konzervatoře ve složení Adéla Wiedemannová, Anna Šteklová, Matěj Voch a Pavel Brýla a také Sára Takieddinová u klavíru.

V závěru večera byly zvláštní cenou poroty oceněny Osobnosti roku 2018 Ústeckého kraje za dlouholetou práci pro region: Ing. Lenka Machaloušová, ředitelka Arkadie, MUDr. Jan Štěrba, primář lázeňského domu Beethoven a lékař FK Teplice a bývalý primátor, dnes předseda Senátu PČR Jaroslav Kubera. 

V pořadí již 8. ročník ankety uspořádaly vydavatelství METROPOL a Skupina ČEZ, osobní záštitu nad ním převzal hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček. Všem novým osobnostem děkujeme za přínos pro společnost a upřímně blahopřejeme! 

Zdroj: METROPOL

Večerem provázel moderátor Vladimír Hron

Vyhlášení výsledků ankety Osobnost roku Ústeckého kraje 2018

Vyhlášení Osobnosti roku se neslo ve slavnostním stylu

Tématické zařazení:

 » Osobnost  

 » Kraje  » Ústecký  

 

Anketa

Jste spokojeni se stavem českých dálnic a rychlostních silnic v ČR?

Ano

30.4%

 

Ne

46.8%

 

Zlepšuje se to

22.8%