Soutěže - Český Metropol

Soutěže

Ústecký kraj předal dary za šest milionů dobrovolným hasičům

foto archiv

- Ústí nad Labem | Při příležitosti finále hasičských soutěží Stimax Cup a Tohatsu Fire Cup, které se konaly pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje Oldřich Bubeníčka, si dobrovolní hasiči převzali z rukou 1. náměstka hejtmana Martina Kliky novou techniku.

Miss Léta 2018 se pyšní 6 krásnými finalistkami

foto archiv

- Praha | Soutěž Miss Léta se pyšní celkem 6 krásnými finalistkami. Všechny byly ale tmavovlasé. V sobotu proběhlo další kolo, kdy se objevilo jak mezi soutěžícími, tak i v porotě mnoho blondýn. V porotě tentokrát usedla Tereza Bohuslavová, Angelika Kostyshynová a Iveta Maurerová (předchozí vítězky Miss Léta). Do poroty usedla i první česká Barbie – Gabriel Jiráčková.

Soutěž o vstupenky na Fajn tuning párty a vyhlídkový let vrtulníkem

Ikona

14. července 2009 - Soutěžní otázka:
Kolikátá Fajn tuning párty propukne v roce 2009?
Odpovědi zasílejte do 20. 7. 2009 na e-mailovou adresu redakce@tydeniky.cz.
Ze správných odpovědí vylosujeme 5 výherců vstupenek a jednoho výherce vyhlídkového letu.
Výherce vyrozumíme přes e-mail, vstupenky je možno zaslat poštou, nebo vyzvednout v redakci.
Přejeme hodně štěstí v soutěžení.
Redakce vašeho METROPOLU

Spartu čekají náročné zářijové duely

Ikona

10. září 2008 - Praha | Vedoucí tým Gambrinus ligy ladil po 5. kole v uplynulých dnech, kdy probíhala reprezentační přestávka, formu v přípravě.

Častěji než jindy byl vidět v areálu Stromovky, kde trenérský tým hledal vhodný terén pro vybroušení kondice. Hráči to příliš nemilují, ale vybíhání do kopečků museli překousnout. Při několika minutových přestávkách při střídání terénu a protahování svalů svěřenců jsme měli možnost pozdravit hlavního trenéra Vítězslava Lavičku.

Soutěž o MP3! Uhodněte, kde je toto focené.

Doprovodný obrázek

4. května 2008 - PRAHA | Kam zajít s přítelkyní či přítelem, obchodními partnery, rodinou... na jídlo a zároveň si udělat krásné odpoledne? Zkuste uhádnout, kde si pochutnala dnes naše redakce. <br><br>
Stačí abyste nám na mail soutez@tydeniky.cz zaslali vaše jméno, telefon a mail a automaticky jdete do slosování. Napište značku SOUTEZ1 a správnou odpověď. Každý týden budeme hrát o jednu MP3, kterou do soutěže věnovala společnost Europe Marketing & Consulting s.r.o.