Auto - Český Metropol

Auto

Valašský autosalon představí první exemplář limuzíny Jaguar v ČR

Doprovodný obrázek

16. května 2009 - VSETÍN | První exemplář limuziny Jaguar XF 3.0 DS v ČR, nový model Audi R8, Mitsubishi Lancer EVO X či starší typ luxusního Ferrari patří mezi hlavní lákadla Valašského autosalonu ve Vsetíně. Milena Matochová za organizátory dále uvedla, že v sobotu výstavu oživí sraz majitelů vozů Subaru.

Škoda Auto v úterý spouští výrobu vozu Škoda Yeti

Ikona

11. května 2009 - PRAHA | Automobilka Škoda Auto v úterý ve svém závodě v Kvasinách spouští výrobu své dlouho očekávané SUV novinky Škoda Yeti. Uvedl to v pondělí server e15.cz. Na trh by se auto mělo dostat na přelomu června a července. Jaká bude cena, stále není jasné. Spekuluje se, že nejlevnější Yeti bude na českém trhu začínat pod 400 tisíci korunami a v Německu pod dvaceti tisíci eury.

Pražští taxikáři budou moci využívat pruhy pro autobusy

Ikona

28. dubna 2009 - PRAHA | Pražští taxikáři budou moci využívat některé vyhrazené pruhy pro autobusy, když povezou zákazníka. Volné pruhy budou pouze pro taxikáře, jejichž auty splňují požadavky vyhlášky, například mají žlutou barvu a spadají do nižší střední třídy, uvedl v úterý náměstek primátora Rudolf Blažek (ODS). Náměstek konstatoval, že se kvalita taxislužby v metropoli začala zlepšovat.

Autobusová linka libereckého Dopravního podniku převezla do Prahy již 157 cestujících ZTP

Ikona

27. dubna 2009 - LIBEREC | Ze ztráty do zisku se rychle dostala nová autobusová linka z Liberce do Prahy na Černý most. Mluvčí libereckého Dopravního podniku Martina Poršová v pondělí oznámila, že od zahájení provozu letos 16. března převezli do Prahy 157 tělesně postižených pasažérů a vozíčkářů.

Příprava řidičů začíná už naa dětském dopravním hřišti

Ikona

20. dubna 2009 - Jablonec nad Nisou | Od úterý 21. dubna do čtvrtka 23. dubna proběhne pod taktovkou Městské policie Jablonec nad Nisou ve spolupráci s realizačním týmem BESIP Libereckého kraje Týden bezpečnosti zaměřený na začínající řidiče. Následovat bude v sobotu 24. dubna Den otevřených dveří na Dětském dopravním hřišti v Jablonci nad Nisou.

Tires, Pneu veletrh v Essenu v Německu

Doprovodný obrázek

23. května 2008 - Veletrh pneumatik všeho druhu byl jako tradičně v Essenu zážitkem pro lidi, kteří se prodejem pneu živí. Byli jsme u toho s majitelem PNEUZONE, Romanem Krupařem a musíme říci, že to byl zážitek i pro nás.

Praktické sportovní auto za skvělou cenu

Doprovodný obrázek

20. ledna 2008 - V současné době si příznivci automobilů už mohou vybírat z modelů podle svého gusta. Ne u každého vozu však lze nalézt skloubení všech důležitých či požadovaných parametrů s cenou. Platí to především u sportovně užitkových vozů, kde výrobci sice dokáží nabídnout zákazníkovi téměř všechny převratné novinky, ale tím pádem se také dostanou s cenou hodně vysoko. Přesto jsme v této třídě nalezli výjimky. Patří k nim Mazda CX-7, která je v česku v prodeji už 143 dní a určitě právem byla nominována mezi 47 automobilových novinek 29 značek ve 14. ročníku ankety Auto roku 2008.

Razantní příchod: To je nový Tiguan!

Ikona

16. prosince 2007 - Novinku charakterizuje kombinace síly a elegance - Tiguan je koncipován jako vůz pohybující se na rozhraní mezi obydleným světem a nekonečnou krajinou či mezi prací a volným časem. Tiguan je všestranně využitelný automobil s vysokou užitnou hodnotou, s průkopnickými technologiemi a s jízdní charakteristikou, jenž je stejně tak agilní jako i komfortní.

Strana výpisu

... 41