Auto - Český Metropol

Auto

Program ŠKODA HANDY má novou podobu

Foto archiv

- Mladá Boleslav | Projekt ŠKODA Handy pomáhá osobám se zdravotním postižením a jejich rodinným příslušníkům již od roku 2010.

BMW Motorrad představí v Brně flotilu nových modelů

Foto archiv

- Brno | Novinky BMW Motorrad se ve dnech 8. – 11. března představí návštěvníkům veletrhu Motosalon na brněnském výstavišti. Na své si přijdou nejen milovníci pohodlných strojů pro dlouhé cesty, ale i jezdci preferující jednoduchost ekologii.

ŠKODA na autosalonu v Ženevě 2018

Foto archiv

- Mladá Boleslav | Na Mezinárodním autosalonu v Ženevě 2018 představí ŠKODA AUTO řadu novinek. V centru pozornosti bude světová premiéra studie ŠKODA VISION X, která nabídne pohled na budoucí vývoj modelové palety značky ŠKODA.

Nexen Tire rozšiřuje dodávky pneumatik pro Fiat Chrysler Automobiles v USA

Foto archiv

- Soul | Společnost Nexen Tire, přední světový výrobce pneumatik, oznámila, že bude dodávat své pneumatiky jako originální díly pro zcela nový pick-up Ram 1500 modelového roku 2019 vyráběný společností Fiat Chrysler Automobiles ve Spojených státech.

Praha podporuje carsharing

Foto archiv

- Praha | Ve spolupráci Magistrátu hl. m. Prahy a Asociace českého carsharingu se podařilo po dvouleté práci dokončit webové stránky, které umožnují využívat carsharing na území hlavního města. Možnost vyzvedávání a vrácení vozidel bude v modrých a fialových zónách placeného stání.

FABIA zažije premiéru na ženevském autosalonu 2018

Foto archiv

- Mladá Boleslav | ŠKODA FABIA s novým designem a novou technikou na palubě otevírá další kapitolu svého úspěšného příběhu.

ŠKODA VISION X: Studie městského crossoveru má premiéru

Foto archiv

- Mladá Boleslav | S novou hybridní studií vozu ŠKODA VISION X nabízí česká automobilka výhled do dalšího rozvoje její modelové palety.

Policisté si převzali nové superby

Foto archiv

- Mladá Boleslav | Dálniční oddělení Policie České republiky dostalo nové pomocníky v boji s neukázněnými motoristy. Flotila 19 vozů ŠKODA SUPERB Ambition 2,0 TSI 4×4 DSG se již brzy zapojí do hlídkové služby na hlavních dálničních tazích České republiky

ŠKODA si připomíná 100 let od založení Československa

Foto archiv

- Mladá Boleslav | Automobily značky ŠKODA a osobnosti s nimi spojené nerozlučně patří k historii našeho státu. Již v roce 1918, době vzniku Československa, byly nejrozšířenějšími automobily na našem území právě vozy z Mladé Boleslavi.

ŠKODA KAROQ se stává se Autem roku 2018 v České republice

Foto archiv

- Praha | ŠKODA KAROQ byla v České republice vyznamenána prestižním titulem Auto roku 2018.

Včasné jízdenky zlevnily

Foto archiv

- Praha | České dráhy nabízejí v termínu od 8. ledna do 18. února 2018 nižší ceny Včasných jízdenek Evropa mezi ČR a Německem přes Schönu pro všechny přeshraniční dálkové vlaky.
Informovala o tom mluvčí dopravce Radka Pistoriusová.

Strana výpisu

4 ...