Auto - Český Metropol

Auto

Omlazená FABIA míří k českým zákazníkům

foto archiv

- Mladá Boleslav | Druhý nejprodávanější model značky ŠKODA na domácím trhu dostává pro modelový rok 2019 nejen nový design, ale i novou techniku. Živé a úsporné motory se zdvihovým objemem 1,0 l doplňují pokročilé asistenční systémy.

Ikonické monoposty F1 na Masarykově okruhu

foto archiv

- Brno | Vozy legendární italské automobilky se už tento víkend 21. – 22. července představí na Masarykově okruhu. Závodní podnik Ferrari Challenge do Brna přiváží dva tovární poháry sportovních vozů a unikátní Ferrari F1 Show. Formulový program bude na dráze pokračovat i po víkendu, v úterý a ve středu se fanouškům ukáže hned 7 monopostů.

Nová výstava ve ŠKODA Muzeu - Vítězství plná prachu: 1908

foto archiv

- Mladá Boleslav | Expozici ŠKODA Muzea v Mladé Boleslavi rozšiřuje od 1. července tematická výstava Vítězství plná prachu: 1908. Právě na příkladu roku 1908 návštěvníky seznámí s úspěchy mladoboleslavské značky na poli motorsportu.

Autosalon na Zahradě Čech byl rekordní

foto archiv

- Litoměřice | Oblíbené značky automobilů, motocyklů i nákladních vozů přivedl na litoměřické výstaviště tradiční Autosalon na Zahradě Čech, který probíhal o víkendu. Mimo to si mohli návštěvníci prohlédnout, ozkoušet i zakoupit skútry, tříkolky, elektrokola, traktory, zdravotní pomůcky i nakládací techniku. Připravena byla řada exhibicí, roadshow, soutěží i bohatý kulturní program.

Brno: Legendární retro na dráze

foto archiv

- Brno | Celkem 15 závodů jednotlivých kategorií nabídne tento víkend rakouský Histo Cup. Fanoušci motoristického sportu se ve dnech 4. – 6. května můžou těšit na téměř dvě stovky vozů reprezentující zlatou éru automobilového závodění.

Südsteiermark Classic: Vozy ŠKODA na prémiové veteránské rallye

foto archiv

- Mladá Boleslav | Značka ŠKODA má na rakouském trhu velmi silnou pozici, nově ji podpoří i jako partner soutěže historických vozidel Südsteiermark Classic, která proběhne 27. - 28. dubna v jižním Štýrsku.

Kolo pro život opět se značkou ŠKODA, letos již podesáté

foto archiv

- Mladá Boleslav | Již podesáté se stává ŠKODA AUTO hlavním partnerem akce Kolo pro život. Její přítomnost na všech 15 dílech seriálu, který má za cíl přivést k cyklistice celé rodiny, dokazuje angažovanost značky při podpoře aktivního trávení volného času.

Žáci staví studii kabrioletu ŠKODA KAROQ

foto archiv

- Mladá Boleslav | Dvě desítky žáků podnikového učiliště ŠKODA AUTO v Mladé Boleslavi navrhují a staví nový žákovský vůz.

První kilometry v první republice: Luxusní Laurin & Klement

foto archiv

12. dubna 2018 - Mladá Boleslav | Během 20 let existence první československé republiky oslovila mladoboleslavská automobilka vedle širokých vrstev společnosti i tu nejnáročnější klientelu působivou flotilou luxusních modelů.

K 750. narozeninám dostala Stromovka dva nové elektromobily

Foto archiv

- Praha | Dvě nová auta na elektrický pohon budou sloužit Lesům hlavního města Prahy při údržbě parku Stromovka. Malou dodávku s korbou a osobní vůz v celkové hodnotě přesahující 1,6 milionu korun Stromovka dostala k 750. výročí založení, které největší pražský krajinářský park slaví právě v tomto roce.

Skla pro Volvo XC40 dodává chudeřická AGC Automotive

Foto archiv

- Chudeřice/Ústí nad Labem | Chudeřická AGC Automotive Czech, největší závod na výrobu autoskel v Evropě, dodává skla pro nejnovější model švédské automobilky Volvo XC40. Vůz je nejmenším SUV automobilky, přesto patří k technicky nejvyspělejším na trhu.

Strana výpisu

3 ...