Auto - Český Metropol

Auto

Žáci staví studii kabrioletu ŠKODA KAROQ

foto archiv

- Mladá Boleslav | Dvě desítky žáků podnikového učiliště ŠKODA AUTO v Mladé Boleslavi navrhují a staví nový žákovský vůz.

První kilometry v první republice: Luxusní Laurin & Klement

foto archiv

12. dubna 2018 - Mladá Boleslav | Během 20 let existence první československé republiky oslovila mladoboleslavská automobilka vedle širokých vrstev společnosti i tu nejnáročnější klientelu působivou flotilou luxusních modelů.

K 750. narozeninám dostala Stromovka dva nové elektromobily

Foto archiv

- Praha | Dvě nová auta na elektrický pohon budou sloužit Lesům hlavního města Prahy při údržbě parku Stromovka. Malou dodávku s korbou a osobní vůz v celkové hodnotě přesahující 1,6 milionu korun Stromovka dostala k 750. výročí založení, které největší pražský krajinářský park slaví právě v tomto roce.

Skla pro Volvo XC40 dodává chudeřická AGC Automotive

Foto archiv

- Chudeřice/Ústí nad Labem | Chudeřická AGC Automotive Czech, největší závod na výrobu autoskel v Evropě, dodává skla pro nejnovější model švédské automobilky Volvo XC40. Vůz je nejmenším SUV automobilky, přesto patří k technicky nejvyspělejším na trhu.

Program ŠKODA HANDY má novou podobu

Foto archiv

- Mladá Boleslav | Projekt ŠKODA Handy pomáhá osobám se zdravotním postižením a jejich rodinným příslušníkům již od roku 2010.

BMW Motorrad představí v Brně flotilu nových modelů

Foto archiv

- Brno | Novinky BMW Motorrad se ve dnech 8. – 11. března představí návštěvníkům veletrhu Motosalon na brněnském výstavišti. Na své si přijdou nejen milovníci pohodlných strojů pro dlouhé cesty, ale i jezdci preferující jednoduchost ekologii.

ŠKODA na autosalonu v Ženevě 2018

Foto archiv

- Mladá Boleslav | Na Mezinárodním autosalonu v Ženevě 2018 představí ŠKODA AUTO řadu novinek. V centru pozornosti bude světová premiéra studie ŠKODA VISION X, která nabídne pohled na budoucí vývoj modelové palety značky ŠKODA.

Nexen Tire rozšiřuje dodávky pneumatik pro Fiat Chrysler Automobiles v USA

Foto archiv

- Soul | Společnost Nexen Tire, přední světový výrobce pneumatik, oznámila, že bude dodávat své pneumatiky jako originální díly pro zcela nový pick-up Ram 1500 modelového roku 2019 vyráběný společností Fiat Chrysler Automobiles ve Spojených státech.

Praha podporuje carsharing

Foto archiv

- Praha | Ve spolupráci Magistrátu hl. m. Prahy a Asociace českého carsharingu se podařilo po dvouleté práci dokončit webové stránky, které umožnují využívat carsharing na území hlavního města. Možnost vyzvedávání a vrácení vozidel bude v modrých a fialových zónách placeného stání.

FABIA zažije premiéru na ženevském autosalonu 2018

Foto archiv

- Mladá Boleslav | ŠKODA FABIA s novým designem a novou technikou na palubě otevírá další kapitolu svého úspěšného příběhu.

ŠKODA VISION X: Studie městského crossoveru má premiéru

Foto archiv

- Mladá Boleslav | S novou hybridní studií vozu ŠKODA VISION X nabízí česká automobilka výhled do dalšího rozvoje její modelové palety.

Strana výpisu

3 ...