Finance - Český Metropol

Finance

Radní Libereckého kraje schválili záměr půlmiliardového úvěru na opravy mostů

Ikona

5. května 2009 - LIBEREC | Úvěr ve výši 500 milionů korun schválili v úterý krajští radní Libereckého kraje. Náměstek hejtmana Martin Sepp (ČSSD) řekl, že schválený záměr úvěru musí ještě projednat a odsouhlasit zastupitelé. „Půjčka je jedinou možností, jak napravit velmi špatný stav mostů v Libereckém kraji. Podrobnější informace o záměru vydáme ve středu,“ řekl agentuře Mediafax náměstek hejtmana Martin Sepp.

Viceguvernér ČNB Miroslav Singer: Euro nejdříve v roce 2013

Ikona

4. května 2009 - PRAHA | Harmonogram pro přijetí eura je možné odsouhlasit kdykoliv, za současné politické situace je to však složitá otázka, uvedl v diskusním pořadu Studio Česko v pondělí uvedl viceguvernér České národní banky Miroslav Singer. Dalšími tématy rozhovoru byly například ekonomická krize a zdraví tuzemských bank.

Nemocnice v Liberci skončila v zisku 32,5 milionu korun, obrat přesáhl dvě miliardy

Ikona

29. dubna 2009 - LIBEREC | Hospodaření krajské nemocnice v Liberci skončilo v minulém roce v zisku 32,5 milionu korun. Novinářům to ve středu řekl generální manažer nemocnice Luděk Nečesaný. „Ještě to není konečné číslo. Tento hospodářský výsledek se může částečně změnit na základě uzávěrkových operací doporučených auditory. Změna by ale neměla být nějak významná,“ uvedl Nečesaný.

HypoShop otevřel ve středu první kamenný obchod nabízející refinancování hypoték

Ikona

29. dubna 2009 - PRAHA | HypoShop, sesterská společnost hypotečního makléře Hyposervis, nabízející služby v oblasti refinancování hypoték, otevřela ve středu svůj obchod v pasáži Černá růže v Praze 1. Jedná se, podle firmy Hyposhop o vůbec první kamenný obchod tohoto druhu na českém trhu. HypoShop je první kamenný obchod v České republice, který se zaměřuje výhradně jen na oblast refinancování hypoték.

Putinův poradce hrozí Washingtonu nesplacením ruských dluhů

zdroj: archiv Metropolu

- Kyjev | Pokud Spojené státy vyhlásí kvůli invazi na Krym vůči Rusku sankce, Moskva se možná vzdá dolaru jako rezervní měny a přestane splácet dluhy americkým bankám. V rozhovoru pro agenturu RIA...

Strana výpisu

... 306