Film - Český Metropol

Film

Česká televize divákům zprostředkuje rekonstrukci sametové revoluce

Ikona

5. listopadu 2009 - ČESKÁ REPUBLIKA | Program České televize bude 17. listopadu u příležitosti 20. výročí revolučních událostí roku 1989 patřit komponovanému pořadu Albertov 16:00 - Přímý přenos z minulosti. Informace uvedli jeho autoři na čtvrteční tiskové konferenci v Praze.

Do českých kin míří taneční snímek Love and Dance

Ikona

4. listopadu 2009 - ČESKÁ REPUBLIKA | Česká kina uvedou 12. listopadu v premiéře polský taneční snímek Love and Dance od režiséra Bruce Parramora. Informovali o tom na středeční novinářské projekci zástupci distribuční společnosti Bontonfilm. Love and Dance je film, ve kterém se mezi rytmem a tancem rodí láska.

Snímek Michael Jackson's This Is It boduje v kinech po celém světě

Ikona

2. listopadu 2009 - LOS ANGELES | V celé řadě evropských i zámořských státech je v současné době nejnavštěvovanějším snímkem titul Michael Jackson's This Is It, který zachycuje zkoušky zesnulého krále popu na jeho původně plánované koncertní turné. Informovala o tom v pondělí agentura Reuters.

V Praze se uskuteční premiéra snímku Michael Jackson's This Is It

Ikona

28. října 2009 - PRAHA | Pražské multikino Village Cinemas Anděl bude ve středu hostit slavnostní premiéru filmu Michael Jackson's This Is It, který vstoupí následující den do české distribuce. Informovalao tom Alice Rychlinková ze společnosti Falcon. Světová premiéra filmu se odehrála v úterý v Los Angeles. V České republice se bude film promítat ve 33 kinech.

Snímek 2 Bobule je trhák v českých kinech

Ikona

27. října 2009 - ČESKÁ REPUBLIKA | Pokračování filmové komedie Bobule, které nese název 2 Bobule, je nejnavštěvovanějším titulem v českých kinech. V úterý dopoledne o tom informovala Unie filmových distributorů. Snímek 2 Bobule v režii Vlada Lanného z Ruska sleduje životní eskapády dvou kamarádů - Honzy a Jirky.

Snímek Zoufalci pojednává o životech současných třicátníků

Ikona

26. října 2009 - ČESKÁ REPUBLIKA |Do české distribuce zamíří od 12. listopadu nový český film Zoufalci, který natočila debutující režisérka Jitka Rudolfová. V pražském kině Světozor se v pondělí konala novinářská projekce ambiciózního snímku. V centru příběhu je šestice třicátníků, která bilancuje své dosavadní životy.

Režisér Troška dokončil natáčení nové komedie Doktor od Jezera hrochů

Ikona

25. října 2009 - HOŠTICE | Režisér Zdeněk Troška definitivně dokončil natáčení nové komedie Doktor od Jezera hrochů. Před několika dny se spolu se svým filmovým štábem vrátil z africké Keni, kde vznikaly poslední záběry k filmu. Troška řekl, že dojmy z návštěvy Itiba i dalších míst v Keni má skvělé.

Hrdinové vinařské komedie Bobule se vrací do kin s novým dobrodružstvím

Ikona

20. října 2009 - ČESKÁ REPUBLIKA | Komedie z jihomoravských vinic s názvem Bobule se po dvou letech dočkala pokračování. Snímek 2Bobule v úterý představila distribuční společnost Bioscop, která jej ve čtvrtek uvede do kin. Pokračování Bobulí se po Tomáši Bařinovi ujal ruský režisér Vlad Lanné. Ten navazuje na komediální příběh, který se v roce 2007 stal v kinech diváckým hitem.

Tvůrci hororu Záhada Blair Witch připravují jeho třetí pokračování

Ikona

3. října 2009 - LOS ANGELES | Režiséři Eduardo Sanchez a Daniel Myrick chtějí navázat na svůj horor Záhada Blair Witch z roku 1999 třetím pokračováním. V sobotu o tom informoval americký server ACE Showbiz. Záhada Blair Witch se dočkala pokračování již rok po své premiéře. Snímek však namísto původních autorů režíroval Joe Berlinger.

Hvězdy seriálů Ztraceni a Mad Men si zahrají ve filmu The Adjustment Bureau

Ikona

2. října 2009 - LOS ANGELES | Herci Daniel Dae Kim ze seriálu Ztraceni a John Slattery ze série Mad Men byli obsazeni do chystaného snímku The Adjustment Bureau. Informovala o tom v pátek agentura Reuters. Hlavní role byla svěřena herci Mattu Damonovi. Ten ve filmu ztvární poslance, který se seznámí s krásnou baletkou v podání Emily Bluntové.

Herec Dennis Hopper byl hospitalizován v nemocnici

Ikona

1. října 2009 - NEW YORK | Americký herec Dennis Hopper byl přijat do newyorské nemocnice s příznaky chřipky. Informoval o tom ve čtvrtek britský server BBC. Třiasedmdesátiletá hvězda stříbrného plátna byla odborně vyšetřena poté, co si stěžovala na žaludeční problémy spojené s chřipkou.

Strana výpisu

... 71 ...