Pokračování Transformers vede v počtu nominací na Zlaté maliny - Film - Český Metropol

Film

Pokračování Transformers vede v počtu nominací na Zlaté maliny

zdroj: mkzjes.cz

Los Angeles (USA) | Film Transformers: Zánik byl letos nominován v celkem sedmi kategoriích na anticenu Zlatá malina včetně nejhorší kamery, nejhoršího scénáře či nejhoršího pokračování. Nominace se dočkal i...

 

režisér filmu Michael Bay, Nicola Peltzová v kategorii nejhorší herečka ve vedlejší roli a Kelsey Grammer ve stejné mužské kategorii, kde se rovněž dočkal nominací na Zlatou malinu za vedlejší role ve snímcích Expendables: Postradatelní 3, Think Like a Man Too či animovaném Legends of Oz. Informovaly o tom v noci na dnešek tiskové agentury.
    V závěsu za pokračováním Transformers jsou se šesti nominacemi komedie Saving Christmas a Herkules: Zrození legendy; oba hlavní představitelé těchto snímků - Kirk Cameron a Kellan Lutz - jsou nominováni na Zlatou malinu za nejhorší výkon v hlavní mužské roli.
    V kategorii "nejhorší dvojice na plátně" se letošních nominací dočkal Cameron a jeho ego ve snímku Saving Christmas; Seth MacFarlane a Charlize Theronová ve filmu Všechny cesty vedou do hrobu; kteříkoli dva roboti/herci/či robotičtí herci v Transformers; Cameron Diazová a Jason Segel ve fimu Sex Tape; a Lutz a kterýkoli z jeho bicepsů, tricepsů či břišních svalů v Herkulovi.
    Maliny začaly být udělovány v roce 1980 jako protipól filmových Oscarů, v jejichž předvečer se tyto anticeny udělují. Také nominace na Zlaté maliny předcházejí vyhlášení oscarovských nominací, které budou zveřejněny ve čtvrtek.

Zdroj: ctk.cz

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Zajímavosti  

 » Film  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření