Pokračování Transformers vede v počtu nominací na Zlaté maliny - Film - Český Metropol

Film

Pokračování Transformers vede v počtu nominací na Zlaté maliny

zdroj: mkzjes.cz

Los Angeles (USA) | Film Transformers: Zánik byl letos nominován v celkem sedmi kategoriích na anticenu Zlatá malina včetně nejhorší kamery, nejhoršího scénáře či nejhoršího pokračování. Nominace se dočkal i...

 

režisér filmu Michael Bay, Nicola Peltzová v kategorii nejhorší herečka ve vedlejší roli a Kelsey Grammer ve stejné mužské kategorii, kde se rovněž dočkal nominací na Zlatou malinu za vedlejší role ve snímcích Expendables: Postradatelní 3, Think Like a Man Too či animovaném Legends of Oz. Informovaly o tom v noci na dnešek tiskové agentury.
    V závěsu za pokračováním Transformers jsou se šesti nominacemi komedie Saving Christmas a Herkules: Zrození legendy; oba hlavní představitelé těchto snímků - Kirk Cameron a Kellan Lutz - jsou nominováni na Zlatou malinu za nejhorší výkon v hlavní mužské roli.
    V kategorii "nejhorší dvojice na plátně" se letošních nominací dočkal Cameron a jeho ego ve snímku Saving Christmas; Seth MacFarlane a Charlize Theronová ve filmu Všechny cesty vedou do hrobu; kteříkoli dva roboti/herci/či robotičtí herci v Transformers; Cameron Diazová a Jason Segel ve fimu Sex Tape; a Lutz a kterýkoli z jeho bicepsů, tricepsů či břišních svalů v Herkulovi.
    Maliny začaly být udělovány v roce 1980 jako protipól filmových Oscarů, v jejichž předvečer se tyto anticeny udělují. Také nominace na Zlaté maliny předcházejí vyhlášení oscarovských nominací, které budou zveřejněny ve čtvrtek.

Zdroj: ctk.cz

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Zajímavosti  

 » Film  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

E-mail:


(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření