Marta Kubišová znovu nazpívala svůj největší hit! - Hudba - Český Metropol

Hudba

Marta Kubišová znovu nazpívala svůj největší hit!

Praha I Marta Kubišová za svou kariéru nazpívala desítky legendárních písní, jedna se jí však stala osudovou. Jde o “Modlitbu pro Martu”. Není snad u nás člověk, který by ji neznal. Zpěvačka, která měla za minulého režimu dvacetiletý distanc a nesměla nic, před pár lety oznámila konec aktivní kariéry. Letos udělá výjimku a vystoupí na jediném koncertě! 

 

Kubišová není z těch zpěvaček, která by chtěla používat pro promo a do rádií svůj největší hit v podobě, v jakém ho nazpívala před 40 lety. Proto se také rozhodla o aktuální podobu. 

Modlitba pro Martu se stala symbolem Sametové revoluce, od které letos uplyne 30 let. I proto se zpěvačka po letech rozhodla, že nejenže pro svůj největší hit natočí první videoklip, ale navíc se vrátila do studia, kde ho znovu nazpívala.

Z videa je zřejmé, že Marta je v plné formě a její opravdu jediný koncert v rámci oslav 30 let od Sametové revoluce, který se uskuteční 16.11. v pražské Lucerně, a produkuje jej příbramská agentura VDN Promo, bude zcela výjimečným zážitkem!

 

Na video z natáčení písně Marty Kubišové se můžete podívat zde: https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=tcpzlk1ZhOY&fbclid=IwAR37o-52kGxioX1DGTdgzOTzOM_swde71m4gwBrOOt6OUc0nhk6yMuzPOj4&app=desktop

 

 

 

Zdroj: Metropol / foto: VDN Promo

Marta Kubišová ve studiu, kde znovu nazpívala svůj největší hit

Také Modlitba pro Martu zazní na jediném koncertě Marty Kubišové v Lucerně

S producentem a majitelem agentury VDN Promo Petrem Větrovským ve studiu

Tématické zařazení:

 » Kultura  » Hudba