Zpěvačka Gabriela Heclová vypouští do světa nový klip k písni Born Again. Prochází v něm reinkarnací - Hudba - Český Metropol

Hudba

Zpěvačka Gabriela Heclová vypouští do světa nový klip k písni Born Again. Prochází v něm reinkarnací

zdroj: 2media.cz

Praha | Zpěvačka, herečka a youtuberka Gabriela Heclová představuje nový videoklip ke skladbě Born Again, kterou nazpívala s hudebním triem Golden Cat. Symbolizuje téma znovuzrození – Gabriela v něm...

 

prochází proměnou  a reinkarnací a na stejné téma odkazují také všechny předměty. Videoklip vydává moderní online hudební vydavatelství Mad Baker Music. 
„Natáčení klipu bylo hodně náročné a mrzí mě, že nejvíc dřiny odnesl tanec, který nakonec v klipu zase tolik není. I tak to ale stálo za to a jsem ráda, že výsledek dopadl tak, jak dopadl. Kluci a celý náš team mi byl velkou oporou, a to je asi ten důvod, proč jsem všechno chtěla dát naplno. I když se řeklo, jo tohle by šlo, tenhle záběr berem, zatnula jsem zuby a chtěla jet znova, protože když už, tak na sto procent,“ říká k realizaci videoklipu Gabriela Heclová. 
Výsledek je k vidění na https://www.youtube.com/watch?v=nNTW9RruBEw
Podle tvůrců vznikal videoklip tři dny – první den se natáčely portrétové záběry, druhý den předměty a třetí den taneční záběry. Gabriela měla 14 dní na naučení tanečních kreací, trénovala téměř každý den pod dohledem tanečního choreografa Jakuba Dvořáka.
„Bylo to skvělé natáčení. Gabča všechno úžasně zvládla, ačkoli si za celé natáčení protrpěla hodně perných chvil. Třeba když jsme ji celou namalovali načerno, nemohla skoro vůbec dýchat, natož zpívat. Nebo když v minus pěti stupních tančila v letních šatech v hale, která vůbec nešla vytopit. I když to bylo občas hodně náročné, stále panovala skvělá nálada a všichni jsme to přežili ve zdraví,” říká Patrik Gudev, jeden z režisérů klipu a autorů hudby.
Podle jeho slov předměty při natáčení opravdu hořely, ateliér byl tedy místy plný kouře a štáb měl neustále po ruce hasicí přístroje. „Na lokaci posledního natáčecího dne byla podlaha a prostředí tak chladné, že byl štáb oblečen do zimního oblečení. Gabriela na sobě musela mít téměř celý den lehké letní šaty,“ dodává.
Skladba z produkce tria Golden Cat vznikala více než rok, Gabrielu Heclovou oslovili muzikanti ke spolupráci proto, že je zaujala barva jejího hlasu. Do budoucna plánují vytvořit další společné skladby.


BORN AGAIN 
Režie: Patrik Gudev, Vašek Janout 
Kamera: Lubomír Krupka 
Asistent kamery: Michal Kulhavý 
Original Conception: Vašek Janout, Patrik Gudev, Tomáš Zvěřina, Gabriela Heclová 
Postprodukce: Matúš Mišák (Silencio FX) 
Editor: Matúš Mišák (Silencio FX) 
Choreografie: Jakub Dvořák 
Make-up artist: Simona Kašparová 
Costume designer: Kristýna Majerová 
Produkce: Tomáš Zvěřina, Tereza Pácaltová 
Technická podpora: Marek Bláha 
Mix: Vince Peersman, Jiří Nižník 
Mastering: Jiří Nižník 
Text: Vince Peersman 
Vydavatel: Mad Baker Music 


GOLDEN CAT
Nový hudební producentský projekt z Prahy. Trio Golden Cat vystupuje živě a na pódiu kombinuje hudební styly techno, minimal a elektroniku. Projekt vystupuje pouze se svou autorskou tvorbou.


MAD BAKER MUSIC
Online hudební vydavatelství zastupující mladé české interprety. Pomáhá rozvíjet jejich hudební kariéru pomocí spolupráce na autorských skladbách a promování pomocí YT coverů. 


GABRIELA HECLOVÁ
Devatenáctiletá zpěvačka, herečka a youtuberka narozená a žijící v Praze. Hrála například v seriálu Svatby v Benátkách a ve filmu Instalatér z Tuchlovic. V současné době natáčí další český seriál a pracuje na svém novém sólo tracku ve spolupráci s Mad Baker Music.
Speciální poděkování: Taneční studio Pena Flamenca a Studio BeLoud

Zdroj: Michaela Rozšafná

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Kultura  » Kultura  

 » Kultura  » Hudba