Odkazy v záhlaví webu - Český Metropol

Odkazy v záhlaví webu

Metropol 2008 č. 12

5. června 2008, 19.00 | Zpěváka Kamila Střihavku, který pochází z Oseka u Duchcova, proslavil především muzikál Jesus Christ Superstar, v němž ztvárnil postavu Ježíše, čímž se stal přímo symbolem této české inscenace. Podle britských zástupců majitelů práv byl vůbec jedním z nejlepších světových Ježíšů za třicetiletou historii muzikálu.

 

 

 

Primátor Bém otevřel sportovní halu v Čakovicích

5. června 2008, 08.37 | Praha / Nová sportovní hala v Čakovicích začala sloužit sportovcům. Slavnostně byla otevřena v rámci čakovických slavností, které se díky této události nesly v sportovním duchu.
„Toto zařízení Čakovicím opravdu sluší a přeji jim, ať se daří budovat vzájemně se respektující lidskou komunitu. Jsem velice rád, že hlavní město Praha přispělo přes sto milionů korun na tak skvělý a hodnotný projekt,“ řekl primátor hl. m. Prahy Pavel Bém

 

 

 

Záchranka bude nově vyjíždět z Uhříněvsi

3. června 2008, 20.45 | Praha / Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy má nové výjezdové stanoviště v Uhřiněvsi. Ta sídlí v Lékařském domu v Uhříněvsi, jehož stavba byla zahájena v roce 2005 a na její realizaci bylo vyčleněno 55 milionů korun. Obyvatelé městské části v domě najdou ordinace praktických lékařů, stomatologů, specializovaná zdravotnická pracoviště a lékárnu.

 

 

 

Karel IV na Karlštejn odveze korunovační klenoty

3. června 2008, 20.13 | Praha / Desítky jezdců na koní, několik kočárů a stovky pěšáků a hlavně davy přihlížejících diváků taková bude atmosféra druhého ročníku Královského průvodu Karla IV z Prahy na hrad Karlštejn. Ideou této akce je historická tradice, jejíž kořeny sahají do doby vlády císaře Karla IV. Tento panovník uchovával korunovační klenoty Svaté říše římské na svém venkovském sídle, na hradě Karlštejně a každoročně po Velikonocích je nechával coby svátostiny v Praze ukazovat věřícím. Krátce na to byly klenoty vezeny zpět. Právě návrat klenotů z hlavního města na Karlštejn je námětem Královského průvodu.

 

 

 

Maxipes Fík slaví narozeniny v Kadani

3. června 2008, 16.35 | Kadaň / Známá večerníčková postavička Maxipes Fík slaví narozeniny. Málokdo ví, že Maxipes Fík se narodil Ahníkově, nedaleké obci u Kadaně. Vesnice již neexistuje, proto Fík oslaví své 33 narozeniny v Kadani, kde se oslavy konají po čtvrté. Jeho duchovní otec, spisovatel Rudolf Čechura, který Maxipsa právě před třiatřiceti lety napsal (večerníčková verze se objevila pozdeji) měl ke Kadani blízký vztah.

 

 

 

Metropol 2008 č. 11

23. května 2008, 14.24 | Manželka prezidenta republiky Livia Klausová navštívila první dostihový den na mosteckém hipodromu, kde má záštitu nad jedním z dostihů Cenou první dámy ČR – Jarní cenou města Mostu. V areálu závodiště strávila odpoledne. Za doprovodu primátora města Mostu Vlastimila Vozky a ministra zemědělství Petra Gandaloviče se projela v kočáře po závodní dráze, ze které sledovala jeden z dostihů.

 

 

 

Pražský Metropol 2008 č. 1

13. května 2008, 19.00 | Daniela Peštová půjde k oltáři. Daniela Peštová, rodačka ze severočeských Teplic, se stala světovou topmodelkou takřka přes noc. Ke kariéře jí dopomohla obrovská náhoda, protože byla ve správnou dobu na správném místě, ale především její nevšední krása a kouzlo.

 

 

 

Metropol 2008 č. 10

9. května 2008, 13.19 | Tereza Kerndlová zazpívá Evropanům | Tvrdí o sobě, že je smíšek a že má štěstí na veselé lidi. Tereza Kerndlová. Dobrou náladu zpěvačka, vítězka Eurosongu, potřebuje nyní při přípravách na reprezentaci republiky před evropskými posluchači.

 

 

 

Metropol 2008 č. 9

30. dubna 2008, 00.11 | Tomáš Kraus má 2 zvířecí rodiny. Zadními vrátky do ústecké zoo za zvířátky chodil (za svojí nynější tchyní) coby vysokoškolský student Tomáš Kraus. Tehdy netušil, i když to sehrálo v jeho životě důležitou roli, že zahradě bude jednou šéfovat.

 

 

 

Metropol 2008 č. 8

13. dubna 2008, 22.18 | Andrea Fišerová má šťastnou čtyřku - Otec Josef Fišer z Litoměřic, bývalý fotbalista, který hájil mimo jiné i barvy ligových Teplic, sice toužil po klukovi, ale povedly se mu tři holky. S míčem sice neválí, ale jak Míša, tak Andrea či Alena dokážou jemu i manželce udělat spoustu jiných radostí. Prostřední Andrea se v roce 2001 dopracovala až do fi nále Miss ČR.

 

 

 

Metropol 2008 č. 7

29. března 2008, 17.11 | Modelka Renata Langmannová, Česká Miss 2006, se vrátila z ostrova Mauricius, kde se podílela na vzniku kalendáře pro rok 2009. Snímky exotické krajiny s kráskami v plavkách a ve společenských modelech ze Salonu Moravec vznikaly i za podpory Severočeského Metropolu a TV Ambrosia.

 

 

 

Strana výpisu

... 59