Kardiologové z Krajské zdravotní si zaskákali - Charita - Český Metropol

Charita

Kardiologové z Krajské zdravotní si zaskákali

zdroj: KZ

Ústí nad Labem | Kardiologická klinika Fakulty zdravotnických studií Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem a Krajské zdravotní, a. s. – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem měla své zastoupení na...

 

osvětové akci s názvem Skákejme pro zdravé srdce pořádané Nadačním fondem Energie pomáhá. 
Ta se uskutečnila pod záštitou primátorky města Ústí nad Labem Ing. Věry Nechybové v pondělí na Kostelním náměstí v Ústí nad Labem.
„Zdravé srdce je základem života, ale my všichni musíme dnes a denně pro naše srdce zdravě žít - cvičte a trénujte svá srdíčka. A všichni to dnes odpoledne vyřiďte vašim rodičům a prarodičům a dohlédněte na ně, ať tuto zásadu dodržují. Jsem moc rád, že jste tady,“ pozdravil účastníky MUDr. Josef Liehne, ředitel zdravotní péče Krajské zdravotní, a. s. – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem.
Dopolední program, kterého se zúčastnilo více než 500 žáků z 11 ústeckých škol, obsahoval mimo jiné exhibici skákání přes švihadla, přes gumu, skákání panáka, zdravovědu a různé soutěže. Odpoledne čekala na veřejnost kromě skákání například bike trial show, soutěže, koncerty i možnost vyšetření krevního tlaku a cholesterolu odborníky z kardiologické kliniky z ústecké Masarykovy nemocnice. Jejich stánek během osvětové akce navštívilo na 150 zájemců.

Zdroj: KZ

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Charita  

 » Kraje  » Ústecký  

 

Anketa

Myslíte, že je rozumné, aby si dítě mohlo od šesti let zvolit své pohlaví, jak navrhují různé genderové organizace?

Ano

29.7%

 

Ne

25.9%

 

Je mi to jedno

21.5%

 

Nemám k tomu dost informací

22.8%