Leoš Mareš odtajnil svůj nejcennější majetek. Do sejfu s ním ale nemůže! - Kultura - Český Metropol

Kultura

Leoš Mareš odtajnil svůj nejcennější majetek. Do sejfu s ním ale nemůže!

Praha I Na Instagramu ho sice sleduje téměř 800 tisíc lidí, díky čemuž si přijde na statisíce měsíčně, sám ale dost dobře ví, že ze svého soukromí odhaluje až příliš. I proto se Leoš Mareš rozhodl nenechat nic na náhodě a využívá služeb společnosti, která nabízí bezpečnostní sejfy. Co je ale nejcennější, co doma má?

 

Po Michalu Davidovi, který se pro služby Safe 24 rozhodl poté, co mu zloději vykradli dva sejfy, které doslova vytrhli ze zdi, se rozhodl i Leoš Mareš. I ten pro to má stejný důvody, jako slavný hitmaker. Když totiž někam se svou manželkou Monikou jede, nikdy si to nenechává jenom pro sebe. 

 

"V dnešní době internetu se bohužel o známých osobách díky Facebooku a Instagramu ví vše. Kde momentálně jsme atd. Každý si může zjistit, kde bydlím, najít si náš dům satelitním vyhledávačem a celý si ho přiblížit a detailně prohlédnout. To je stinná stránka známých a slavných osobností," míní David, který si do schránky schovává šperky, hodinky a další cenné věci.

 

Stejný pohled na věc má i Mareš. “Představte si, že někam jedete a nechcete si nechávat cennosti doma. Naší největší cenností je Mannik, který jezdí s náma. Co když si ale tu věc nemůžete vzít s sebou,” ptá se Mareš, který tak vyhledal služby sejfů. Pak není nic jednoduššího, když peníze, šperky, cennosti a třeba i důležité doklady uloží na bezpečné místi. 

 

Snad aby nedopadl jako vítěz poslední řady Robinsonův ostrov a partner herečky Jenovéfy Bokové Matrin Složil, kterého po návratu z dovolené čekalo nepříjemné překvapení. Z jeho pražského bytu totiž zmizely všechny jeho cennosti. A právě tomu se chce Mareš vyhnout. 

 

Zdroj: Metropol / Foto: Instagram L. Mareše

Leoš Mareš ví, že to nejcennější se do sejfu schovat nedá

Nedávno na své jihočeské chalupě oslavil 43. narozeniny

Jeho psí společník zase 5. narozeniny

Zašli spolu i na jedno...

Leoš a Monika jsou dokonalý pár

Tématické zařazení:

 » Kultura