Skiareál Špindlerův Mlýn: Ceny skipasů půjdou dolů - Sport - Český Metropol

Sport

Skiareál Špindlerův Mlýn: Ceny skipasů půjdou dolů

foto archiv

Špindlerův Mlýn | Přípravy na lyžařskou sezónu 2018/2019 jsou v plném proudu i ve Skiareálu Špindlerův Mlýn. Největší krkonošské středisko si připravilo pro návštěvníky řadu novinek. Tou největší je změna systému nákupu skipasů. Lyžaři si budou moci vybrat z několika způsobů nákupu a sami se rozhodnout, kolik za skipas zaplatí.

 

Díky věrnostnímu programu GOPASS se pořizování skipasů přesouvá do online prostředí, které kromě pohodlného nákupu přinese lyžařům i zajímavé úspory. Oproti loňskému roku budou ceny skipasů dokonce nižší.

„Náš věrnostní systém GOPASS není našim klientům neznámý, setkávají se s ním již čtvrtou sezónu. Svět se digitalizuje a my s ním. Proto je pro nás prodej skipasů přes internet největší prioritou. Skipasy na internetu letos dokonce zlevňujeme. Pokud si lyžař zakoupí jakoukoliv permanentku v našem e-shopu gopass.cz s předstihem tří a více dnů, vyjde ho ještě levněji než v loňském roce. Nákup z pohodlí domova tak bude nejen nejpohodlnější, ale i nejlevnější,“ uvedl ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn René Hroneš s tím, že se stačí jen zaregistrovat na www.gopass.cz a využívat slevy, odměny a výhody. Při nákupu online tři a více dní dopředu ušetří zákazníci oproti cenám v hlavní sezóně na kamenné pokladně 180 korun.

 

Zdroj: Metropol

Tématické zařazení:

 » Sport