Tereza Bebarová má nový pořad: Sama si ho vymyslela, sama si ho točí! - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Tereza Bebarová má nový pořad: Sama si ho vymyslela, sama si ho točí!

Praha I Tereza Bebarová je žena činu. Poté, co po 15 letech ukončila své působení v seriálu Ulice, nesložila ruce do klína. Vymyslela a napsala si vlastní nový pořad a sama si ho také natáčí. Tedy s pomocí partnera Ivana Kotmela a malého štábu. Ke spolupráci si přizvala kamaráda a cukrářského mága z televizní show Peče celá země, a bylo.

 

Tereza Bebarová je nejenom divadelní, filmovou a televizní herečkou, ale momentálně i moderátorkou, produkční, scénáristkou, ale také kuchařkou, pekařkou, ´ajťačkou´. Její nový lifestylový hobby pořad se jmenuje Čas na TE.BE.

 

Název pořadu nese v sobě zkratku jejího jména. Kromě hostí z řad známých osobností nebo šikovných kutilů a odborníků na jednotlivá odvětví, si k sobě domů na okraj Prahy, kde pořad vzniká, zve kamaráda a kolegu ze show Peče celá země Josefa Maršálka.

 

„Kouzlo naší show spočívá v tom, že je určena jak pro tradičního diváka, starší generace, tak také dokáže komunikovat i s moderním, mladým člověkem, který běžnou televizi stále častěji opouští, protože s ní už nenachází společný jazyk,“ říká Tereza Bebarová o pořadu Čas na TE.BE.

 

Lifestylový pořad je rozdělen do tří základních částí. V pečení v rálném čase s cukrářskou a pekařskou celebritou Josefem Maršálkem, kdy má divák unikátní možnost upéct společně s televizními průvodci skvělý dezert krok za krokem. Jsou to často velmi lákavé a poměrně jednoduché recepty. Všechny lze hravě udělat z dostupných ingrediencí, na což Maršálek, který prošel svět a působil i v britském Buckinghamském paláci, hodně dbá.

 

"Pracovat s Terezkou je skutečně radost. Je to úžasná energie, vtip a nápaditost. Propojuje se tam profesionalita, humor a tím, že je to u ní doma, je to skutečně rodinná pohoda. Takhle to mám rád a vyhovuje mi to. Musím říct, že u dílů, které jsme už natočili, byla velká legrace. Udělali jsme taky kilogramy skvělých dotrů, zákusků a dalšího pečiva," prozradil Josef Maršálek.

 

V pořadu pak následuje Netradiční talk show. V té se Bebarová propojuje s kolegy a přátely z řad známých osobností a přes Skype nebo jiný komunikační prostředek si povídají o životě, profesi, ale třeba i nápadech do kuchyně či domácnosti.

 

"Nejde pouze o VIP osobnosti. Naší snahou je oslovovat i další šikovné lidi z Česka a Slovenska a záměrem je představit divákům zajímavé a kreativní osobnosti všech profesí,“ vysvětluje Tereza Bebarová.

 

A jako poslední část pořadu tu Burza nápadů. Ta divákům nabízí zajímavé nápady a triky do domácnosti, které vyzkouší na vlastní kůži. Časem chtějí tvůrci oslovovat diváky a nabídnout jim uplatnění pro jejich osvědčené tipy a zkušenosti, které budou moci posílat ve formě klipů…

 

Pořad Čas na TE.BE bude vysílán od konce srpna na TV Mňam, Hobby TV, TV Praha, a také ve spolupráci s TV Brno. Bude mít také vlastní youtube kanál a další informace diváci najdou na Instagramu, Facebooku a webových stránkách…

 

Zdroj: Metropol, Foto: Datel Unikon a Jaroslav Hauer

Tereza Bebarová klečíc před svou troubou v domku za Prahou

U natáčení pořadu Čas na TE.BE je velká legrace

Pořad Čas na TE.BE si Tereza sama vymyslela a také se točí u ní doma

S Josefem Maršálkem tvoří velmi zajímavou dvojici

Vše vzniká na poměrně malém prostoru

Se svými kolegy a přáteli se Tereza propojuje přes Skype

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti