Nový klip Milana Peroutky musíte vidět! Lucie Borhyová, Anička Slováčková či Heřmánek ml. s manželkou… - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Nový klip Milana Peroutky musíte vidět! Lucie Borhyová, Anička Slováčková či Heřmánek ml. s manželkou…

Praha I Milan Peroutka je na roztrhání. Moderuje v televizích, hraje v seriálu, vystupuje na akcích, koncertuje s kapelou Perutě. A teď, představil nový klip, který je nabitý celebritami. Jmenuje se Žij a tancuj a uvidíte v něm třeba Lucii Borhyovou, Aničku Slováčkovou nebo Karla Heřmánka mladšího s manželkou Nikol Kouklovou.

 

Nechybí ani exLunetic Martin Kocián. Jindra Žampa, miska Andrea Bezděková nebo Viktorka Rybová, která v Ordinaci v růžové zahradě hraje malou sestřičku Milanu Peroutkovi.

 

„Ona je neskutečně šikovná a mám s ní a její rodinou jen ty nejlepší vztahy. Dokonce jezdí i na mé koncerty a klip jsem jí v seriálových ateliérech slíbil už dávno. Její maminka mi dokonce pomáhala s rekonvalescencí po operaci kolene,“ prozradil Milan Peroutka, který je rád, že se klip povedl a líbí se,“ řekl zpěvák a herec.

 

Ten také prozradil pointu celého příběhu v klipu: „Myšlenka je v tom, že člověk má koukat kolem a žít naplno v tom reálném světě. Jsem rád, že jsme si natáčení všichni užili, a že je tam i Lucka Borhyová. Ta ten klip rozsvítila a je to mimochodem člověk, kterého jsem nikdy neviděl naštvaného. Pořád je milá a usměvavá, a to mě baví,“ dodal Milan Peroutka.

 

 

 

 

 

Zdroj: Metropol / archiv M. Peroutky, Youtube

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti