Nečekané setkání: Slavný český herecký pár se setkal se slovenskou prezidentkou! Tady je důkaz! - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Nečekané setkání: Slavný český herecký pár se setkal se slovenskou prezidentkou! Tady je důkaz!

Bratislava I Neplánovaná setkání jsou ta nejlepší. Své o tom ví slavný český herecký manželský pár Eva Hrušková a Jan Přeučil. Při své soukromé návštěvě Bratislavy se náhodou setkali s novou prezidentkou Zuzanou Čaputovou. Jaké z toho mají dojmy?

 

Slavná československá Popelka Eva Hrušková a gentleman a nositel klobouků Jan Přeučil rozhodně netušili, že by se s hlavou státu našich sousedů mohli někdy potkat. Zvláště náhodou. Jaké bylo jejich překvapení, když se to stalo...

 

„Seděli jsme v hotelu na předzahrádce na kávě a ona šla kolem. Ale to jsme ji zaregistrovali pozdě. Ještě jsme si dělali legraci, že půjde určitě zpátky. A také ano. Paní Čaputová s sebou měla dvě asistentky a dva bodygardy. Byla velmi vstřícná. Je opravdu tak příjemná jak vypadá,“ prozradili manželé Eva Hrušková a Jan Přeučil.

 

„Když šla zpátky, vstali jsme a zamávali, Honzík kloboukem. A ona Honzíkovi : Tak jste to vy. Šla k nám a podala nám ruku. Určitě jsme si povídali tak pět minut, byla moc milá,“ prozradila Hrušková.

 

„Když jsme si spolu povídali, vyprávěl jsem jí, jak mladá herecká generace v Bánské Bystrici, kterou učím, kam každý měsíc jezdím, je šťastná, že mají takovou prezidentku. Na naší prosbu, zda se můžeme společně vyfotit, reagovala okamžitě, že samozřejmě,“ podotkl Přeučil.

 

Na svůj profil na sociální síti pak manželé přidali poznámku: Bratři, závidíme! Zuzana Čaputová působí na mnoho lidí velmi vlídně a celá řada českých osobností, která se s ní už měla šanci potkat, se shodla na tomtéž, co prozradil herecký pár Hrušková-Přeučil: „Na nic si nehraje, je vlídná, příjemná a má velký přehled."

Zdroj: Metropol / foto: archiv

U Evy Hruškové a Jana Přeučila šlo o neplánované, ale o to krásnější setkání se slovenskou prezidentkou

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti