,,Unavená - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

,,Unavená

Ikona

22. listopadu 2007, 11.33 | Podle desítek očitých svědků se Dáda Patrasová (51) na prostějovském představení pro děti motala tak, jako by byla značně opilá!

Děti odcházely smutné a zklamané a naštvaní rodiče okamžitě kontaktovali Blesk a zaslali videonahrávku představení. Na ní je zřetelné, že zpěvačka a herečka měla problém s artikulací i koordinací pohybů. "Sotva stála. Byla nalitá jak váza," popisoval jeden z diváků.

 
O tom, že show pro zhruba stovku dětí rozhodně nebyla v pořádku, svědčí fakt, že pořadatelé byli ochotni vracet vstupné. Sama Patrasová ovšem tvrdí, že za její stav mohly prášky proti bolestem páteře.

Místo vůně Vánoc alkoholový opar?

Velkým zklamáním pro děti i dospělé skončilo vánoční vystoupení Dagmar Patrasové (51) v Prostějově. Místo pomyslné vůně Vánoc se prý místním společenským domem nesl alkoholový opar.

"Nebyla schopná stát, artikulovat, ani se trefit do playbacku," tvrdí očití svědkové. "Když v 15 hodin začal pořad a paní Patrasová přišla na jeviště, podivně napadala na jednu nohu. Nikdo nechápal, co se děje. Záhy se ukázalo, že má problémy s artikulací. Kolegové jí museli napovídat. Bylo jasné, že je něco v nepořádku," řekl Blesku účastník akce Pavel Snášel (39).

Blesku se podařilo získat i videozáznam z akce, který jeho slova potvrzuje. Vystoupení Patrasové je přinejmenším podivné a její pohyby až nápadně vláčné. Patrasová však alkohol popírá: "Nepila jsem. Vzala jsem si nové léky, které jsem dostala na nesnesitelné bolesti páteře," zopakovala Dáda své oblíbené vysvětlení, které v minulosti již několikrát použila.

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti