Nejstylovější celebrita - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Nejstylovější celebrita

Ikona

22. listopadu 2007, 10.11 | Každý z nás má pod pojmem styl a krása schovaný jiný význam. Stejně tak je tomu i u magazinu ,,InStyle" Suverénní vítězkou se stala Natalie Portman. Zarážející je, že se neumístila např.Angelina Jolie nebo Catherina Zeta J.

 

Hollywoodská herečka Natalie Portmanová se podle amerického vydání časopisu In Style stala nejstylovější celebritou roku 2007.

Znamená to tedy, že něžná kráska má cit pro vkusné oblékání a její celkový vzhled působí na okolí velmi pozitivně. Herečka z Hvězdných válek tak porazila další sexy celebrity jako blondýnky Drew Barrymoreovou a Cameron Diazovou, které se umístili na druhém a třetím místě.Čtvrté místo získala všemi muži obdivovaná Penélope Cruzová, na pátém se umístila těhotná a od Roberta Cavalliho oblékaná Jennifer Lopezová.

Ostatní krásky showbyznysu, které patří do první desítky jsou Anne Hathawayová, Cate Blanchettová, Sienna Millerová, Helen Mirrenová a Joy Bryantová.

Mezi nejstylověji oblékané muže se dle každoročního žebříčku britského časopisu GQ zařadil současný představitel agenta 007 Daniel Craig. Za ním skončil šéf britských konzervativců David Cameron a třetí je herec Clive Owen.

"InStyle magazine Style 20"

1. Natalie Portman: Nothing to It

2. Drew Barrymore: My, How You've Grown

3. Cameron Diaz: A Hit Single

4. Penélope Cruz: The Reign from Spain

5. Jennifer Lopez: Make Way, Please

6. Anne Hathaway: Beat the Devil

7. Cate Blanchett: The REAL Brave One

8. Sienna Miller: The Girl Can't Help It

9. Helen Mirren: Age Befriends Beauty

10. Joy Bryant: Jump for Her

Ikona

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti