Velkolepá módní Show Czech Fashiow - Aktuality - Český Metropol

Aktuality

Velkolepá módní Show Czech Fashiow

Zdroj: Metropol

Hotel IMPERIAL se v sobotu 14. srpna stal dějištěm V. ročníku velkolepé módní show Czech Fashion Week 2021. Do Karlových Varů přijelo své modely představit sedm tuzemských i zahraničních
tvůrců, mezi předními modelkami nechyběly finalistky soutěží krásy, například Andrea Verešová, Nikol Švantnerová, Natálie Kočendová, Nikola Kokyová a další. Foto pořídil Daniel Šeiner.

 

Jako první se na přehlídkovém molu objevily modely Lilian Augustinové. Pestrobarevná kolekce dávala tušit, že létu ještě zdaleka neodzvonilo a přítomní diváci ji odměnili bouřlivým potleskem. Plavky a plážové oblečení vystřídaly modely moravského módního návrháře Luďka Hanáka. Jeho extravagantní šaty, jakoby upředené z jemných pavučinek, propracované do nejmenšího detailu, si získaly přízeň publika. Luxusní spodní prádlo značky Le Chaton se také velmi líbilo a ani v tomto případě diváci nešetřili chválou. Poté přišla na řadu kolekce Andy Vendy z dílny Top modelky Andrey Verešové a návrhářky Lucie Procházkové. Všechny „domácí autory“ publikum mocně podporovalo a obě autorky byly na výsost spokojené. Své pojetí módy, zejména pro mladší ročníky, představila mladá zahraniční návrhářka Kristina Oganesian. A publikum tleskalo a natáčelo na mobilní telefony o sto šest. Úsměvem zářila i Zuzana Lešák Černá. Její modely nepostrádaly nápady a šmrnc, a to u diváků bodovalo. Poslední se na scéně objevili Nikol a Jakub Ponerovi, kteří z Prahy do Varů přivezli nádhernou kolekci pro denní i večerní nošení. Je obdivuhodné, co tito mladí lidé za šest let dokázali. Svého úkolu se velmi dobře zhostil mediálně dobře známý a uznávaný moderátor Libor Bouček.

Zdroj: Metropol

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Zajímavosti  

 » Kultura