19. narozeniny Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club - Aktuality - Český Metropol

Aktuality

19. narozeniny Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club

foto archiv

Praha | Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club slaví v letošním roce 19. narozeniny. Pozvání do role hlavního hosta narozeninového klubového setkání přijal přední český hudební skladatel a klavírista Petr Malásek. V rámci příjemného rozhovoru nám prozradil mimo jiné to, jak se mu spolupracovalo a spolupracuje s výjimečnými dámami české hudební scény – Hanou Hegerovou, Martou Kubišovou a Lucií Bílou.

 

Na oslavě 19. narozenin byla představena také nová mandala z dílny Petry Němečkové, která bude klub provázet po celý tento rok. „Mandala se nese zcela v duchu motta dámského klubu pro letošní rok, kterým je ODVAHA. Ta se v letošní mandale projevila symbolikou motýla. Motýl symbolizuje transformaci člověka. Jeho životní cesta je paralelou našeho vývoje. Motýl musí také mnohé překonat, aby se z housenky stal tvor s tak nádhernými křídly a k tomu je potřeba nemalé odvahy,“ popsala mandalu Petra Němečková.

Životní pojištění je jednou z věcí, na kterou by měl myslet každý z nás. Zvláště v momentě, kdy na jeho příjmech závisí někdo další. Situace u nás, jak prozradila Šárka Dolanská, Krajská ředitelka Praha II, Česká pojišťovna, je však bohužel jiná.

Společnost Oxalis, která v Česku mimo jiné provozuje stejnojmennou síť prodejen kvalitních čajů a kávy, slaví letos 25 let na trhu. O tom, jak celý koncept vznikal, ale také, jak se firmě daří na poli exportu promluvil její majitel Petr Zelík.

Benefity pro zaměstnance jsou tématem pro celou řadu firem. Jednu z možností, jak svým zaměstnancům zprostředkovat sportovní a relaxační aktivity, představila Ivana Mrkvičková, Events Coordinator společnosti MultiSport Benefit.

Co by to bylo za oslavu bez dortu. Stejně jako loni byl i ten k 19. narozeninám dílem Cukrárny U Knoflíčků. Hlavním motivem byla již zmiňovaná speciální mandala Petry Němečkové.

Součástí setkání byl také dobročinný bazar a tombola, jejichž výtěžek putoval na podporu fenky bílého švýcarského ovčáka Massey Star Helas ze záchranné a chovatelské stanice Ranč Montara, kterou dámský klub adoptoval. S jejími úspěchy nás seznámila Dagmar Žáková.

Kde se setkává šmrnc první republiky se světem moderních technologií a energických ženských osobností? Dámský klub Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club již 19 let podporuje, inspiruje a sdružuje ženy s aktivním přístupem k životu. Klubová setkání přinášejí vždy odbornou a společenskou část, tudíž spojují zábavu i rozvoj – a to vše v tom nejpříjemnějším, vstřícném a inspirujícím prostředí. S členkami se potkávají známé osobnosti českého společenského života i odborníci ze všech myslitelných oborů, které mohou zajímat všestrannou a aktivní ženu, ať už její věk začíná dvojkou, nebo osmičkou. Dámský klub uspořádal již stovky společenských večerů, komorních setkání a odborných prezentací, na kterých ženy získávají mnoho nových osobních a obchodních kontaktů, ale také nová blízká přátelství. www.helas-ladies-club.cz

 

Zdroj: Metropol

Tématické zařazení:

 » Aktuality