Modernizace silnice II/602 Jihlava – Dvorce se blíží ke konci - Vysočina - Český Metropol

Vysočina

Modernizace silnice II/602 Jihlava – Dvorce se blíží ke konci

zdroj: Kraj Vysočina

Jihlava | O tomto víkendu zřejmě dojde k poslední úplné uzavírce modernizované silnice II/602 v úseku Jihlava – Dvorce. Vše v tuto chvíli záleží na tom, jaké bude počasí. V případě dešťových přeháněk nebo jiných...

 

nepříznivých podmínek se stavební práce odkládají.
Stavební práce na frekventované komunikaci II/602 ve směru z Jihlavy na Pelhřimov, které jsou od července doprovázeny výraznějším omezením dopravy, se chýlí ke konci. V případě příznivého počasí bez vydatnějších dešťových srážek dojde v průběhu tohoto víkendu na silnici II/602 v úseku mezi čerpací stanicí Benzina a okružní křižovatkou silnic II/406 a II/602 k poslední úplné uzavírce provozu. Zhotovitel stavebních prací bude provádět pokládku finální obrusné asfaltové vrstvy. 
Od pondělí 25. 9. 2017 a v následujících týdnech je třeba počítat pouze s lokálními omezeními při dokončovacích pracích (instalace svodidel, svislého a vodorovného dopravního značení), která však již nebudou pro řidiče znamenat úplnou uzavírku nebo částečnou uzavírku jízdních pruhů řízenou semafory. Dokončení zbývajících stavebních prací se předpokládá v závěru měsíce října.

Zdroj: Kraj Vysočina

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Doprava  

 » Kraje  » Vysočina