Do Poslanecké sněmovny se volilo také v nemocnicích Krajské zdravotní - Ústecký - Český Metropol

Ústecký

Do Poslanecké sněmovny se volilo také v nemocnicích Krajské zdravotní

zdroj: KZ

Ústí nad Labem | Využít práva zvolit si své zástupce do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR v letošních volbách využili také zdravotníci a pacienti Krajské zdravotní, a. s., ve všech pěti nemocnicích, v Děčíně, Ústí...

 

nad Labem, Teplicích, Mostě a Chomutově.
Svůj hlas vhodili do přenosné volební urny nejen hospitalizovaní pacienti, ale také sloužící zdravotníci. Jednou z nich byla lékařka MUDr. Kateřina Nováčková z Neurologického oddělení ústecké Masarykovy nemocnice. „Sloužím během víkendu, takže nemůžu volit v místě svého bydliště. Vyřídila jsem si voličský průkaz a požádala volební komisi, aby za mnou přišla do zaměstnání,“ uvedla lékařka krátce po vhození obálky s hlasovacím lístkem do volební urny.
V hlavním areálu ústecké Masarykovy nemocnice na Severní Terase měla volební komise nahlášeno dvaadvacet voličů a dalších třiačtyřicet na Oddělení následné péče v Ryjicích. Volební komise vyrazila také za jedním pacientem do děčínské nemocnice, v teplické nemocnici požádalo dvacet voličů o možnost volit do Poslanecké sněmovny, v mostecké nemocnici třináct a osm dalších projevilo zájem na oddělení následné péče v Zahražanech, v chomutovské nemocnici mělo požádáno devatenáct voličů. 

Zdroj: KZ

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Politika  

 » Volby  

 » Kraje  » Ústecký  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření