Vedení korejské společnosti Nexen Tire se přemístilo z pražského Smíchova do Žatce - Ústecký - Český Metropol

Ústecký

Vedení korejské společnosti Nexen Tire se přemístilo z pražského Smíchova do Žatce

zdroj: Nexen Tire

Žatec | Jeden z největších investorů v ČR, společnost Nexen Tire, přesouvá svůj stěžejní projektový tým z Prahy do Žatce. Vedle zaškolování českých kolegů v Jižní Koreji jde o další krok k posilování pozice...

 

společnosti v Ústeckém kraji. 
Do konce roku 2018 najde v závodu Nexen Tire práci 500 nových zaměstnanců. Postupně by zde mohlo být zaměstnáno až 1500 lidí. Nexen Tire se tak zařadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele v kraji. 
Od svého přesunu do Žatce si slibuje především zjednodušení a zrychlení firemních postupů při výstavbě a budoucím provozu podniku. „Chceme být blíže našim partnerům z regionu, ale hlavně našim stávajícím i potenciálním zaměstnancům, které zde jistě najdeme,“ říká generální manažer společnosti Nexen Tire Petr Pospíšil. 
V Ústeckém kraji již na počátku roku začala také náborová kampaň. Výsledkem je cesta již druhé skupiny nových zaměstnanců do Jižní Koreje na pracovní stáž. „První skupina 23 nových kolegů z oddělení údržby odcestovala do Jižní Koreje v květnu tohoto roku. Zaškolování proběhlo přímo v továrně Nexen Tire korejském Changyeongu. Nejdříve se kolegové seznámili s výrobním procesem, pak se rozdělili na jednotlivá oddělení, za něž budou v novém žateckém závodě zodpovídat,“ řekla Linda Kostrůnková, personální manažerka společnosti Nexen Tire a dodává: „Na tuto skupinu naváže za pár týdnů další v počtu 24 kolegů, tentokrát z oddělení výroby, výrobních technologií, kvality a výzkumu a vývoje.“
Společnost Nexen Tire v první fázi náboru hledala zaměstnance na manažerské posty a technické specialisty z oblasti údržby výrobních a nevýrobních strojů a zařízení. V další fázi budou nabíráni pracovníci na pozicích týmových vedoucích v oddělení výroby, výrobních technologií a kvality. V neposlední řadě mají rovněž šanci kandidáti s ukončeným vysokoškolským vzděláním se zaměřením na chemii a strojní mechaniku.

Zdroj: Nexen Tire

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Kraje  » Ústecký  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření