AGC získala první cenu ve společenské odpovědnosti - Ústecký - Český Metropol

Ústecký

AGC získala první cenu ve společenské odpovědnosti

zdroj: AGC

Teplice/Ústí nad Labem | Teplická AGC Flat Glass Czech, největší evropský výrobce plochého skla, získala Cenu Ústeckého kraje za společenskou odpovědnost mezi firmami s více než 1000 zaměstnanci. Cenu...

 

vyhlásil Ústecký kraj společně s Radou kvality ČR a Hospodářskou a sociální radou Ústeckého kraje. Vítězství si firma vysloužila dlouhodobě nadstandardní péčí o zaměstnance a podporou sociálně slabých a znevýhodněných. 
 
 „Aktivity v rámci společenské odpovědnosti patří k pilířům naší firemní filozofie. Krajské ceny si proto velmi vážíme, tím spíš, že jsme ji získali i vloni a předloni. Nejen toto, ale i další ocenění, která za společenskou odpovědnost získáváme, nás přesvědčují, že v této oblasti jdeme správnou cestou a že bychom po ní měli jít i dál,“ reagoval při dnešním přebírání ceny na Sociálním fóru Libor Sehnal, manažer pro lidské zdroje AGC Flat Glass Czech. 
 
Letošní ročník Ceny Ústeckého kraje za společenskou odpovědnost byl už třetí v řadě. Tentokrát se ceny udělovaly v rámci Sociálního fóra ústeckého kraje pořádaného Ministerstvem práce a sociálních věcí. 

Zdroj: Martin Jonáš

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Kraje  » Ústecký