Nový festival filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady se představuje! - Středočeský - Český Metropol

Středočeský

Nový festival filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady se představuje!

zdroj: 2media.cz

Poděbrady | Slavné písně a melodie z filmových trháků Star Wars, Piráti z Karibiku, Indiana Jones, James Bond a dalších v podání nového tělesa SOUNDTRACK Orchestra pod vedením Martina Kumžáka a jeho...

 

kapely Moondance Orchestra. Vše doplněno o vokální a instrumentální vystoupení Davida Kollera, Dashi, Michaela Kocába, Michala Pavlíčka, Ondřeje Rumla a Michala Dvořáka. Mimořádně atraktivní spojení nabídne koncert filmové hudby s multimediálním mappingem na zdi poděbradského zámku v sobotu 27. srpna od 20:30. Celou show je možné sledovat zdarma z obou břehů Labe, Jiřího náměstí, mostu a ostrova. Touto událostí se veřejnosti poprvé představí nový Mezinárodní festival filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady. 
Festival SOUNDTRACK Poděbrady, první svého druhu v České republice, je jedinečný nejen zaměřením na filmovou hudbu všech žánrů a podob, ale také orientací na nové formy prezentace filmové hudby s multimédii a nejmodernějšími technologiemi, proměňující pasivní poslech v interaktivní zážitek. V sobotu 27. srpna budou Poděbrady žít celodenní „ochutnávkou“, předznamenávající oficiální 1. ročník festivalu, který se uskuteční koncem srpna příštího roku. 
Od 13 hodin se v lázeňském parku a na kolonádě rozjede zdarma přístupný program s aktivitami pro celou rodinu a všechny věkové kategorie. Hudba bude znít hned z několika scén, na kterých se celé odpoledne budou střídat kapely i sólisté. Všem zájemcům se otevře festivalová tančírna s lekcemi swingu a tanga pod vedením profesionálů a možností zatančit si za doprovodu živé hudby. V blízkosti nádraží bude otevřena nová stanice metra "Poděbradská" a v lázeňském parku zazní hudbou oživlé stromy. K dispozici bude půjčovna kol Scott. Na náměstí vyroste velkoformátová projekce s prezentací konceptu festivalu a jeho budoucích lokalit, která zároveň dotvoří kulisu "červeného koberce" pro příjezd VIP hostů v době od 18:30 do 20:00.
Partnery Mezinárodního festivalu filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady jsou město Poděbrady, Středočeský kraj a Audi, pojišťovnou festivalu je Generali a festivalovým kolem je Scott. 
Mediální partneři: Česká televize, Český rozhlas, Seznam.cz, ČSFD 

FB Mezinárodního festivalu filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady:
 

Zdroj: 2media.cz

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Kultura  » Hudba  

 » Kultura  » Kultura  

 » Kraje  » Středočeský  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření