Ondřej Bank zajel čtvrtý čas v tréninku na sjezd do superkombinace - ZOH Soči 2014 - REGIONÁLNÍ NOVINY

ZOH Soči 2014

Ondřej Bank zajel čtvrtý čas v tréninku na sjezd do superkombinace

zdroj: os.viaplay.se

Krasnaja Poljana 1| Český lyžař Ondřej Bank obsadil čtvrté místo v tréninku na sjezd do olympijské superkombinace, jež se ve středisku Roza Chutor pojede v pátek. Nejrychlejší čas zajel obhájce zlata z...

Vancouveru Bode Miller z USA, hodně elitních sjezdařů trénink vynechalo.
    Dvacátý muž z nedělního sjezdu Bank dnes zaznamenal čas 1:57,82, na Millera ztratil 1,40 sekundy. Americký veterán si bude chtít v superkombinaci vynahradit zklamání ze sjezdu, v němž byl po vydařených trénincích žhavým kandidátem na medaili, ale obsadil osmou pozici.
    Trénink na rozměklé trati absolvovalo jen 27 lyžařů z 56 přihlášených. Mezi třicítkou chybějících byl například kompletní rakouský tým, chorvatský univerzál Ivica Kostelič či vedoucí muž průběžného pořadí Světového poháru Aksel Lund Svindal z Norska.
    Jeli naopak další dva Češi Kryštof Krýzl a Martin Vráblík, kteří obsadili 18. a 23. místo.
    Kvůli vyšším teplotám nad nulou byl zrušen plánovaný poslední trénink žen na středeční sjezd. Organizátoři dali přednost tomu, aby ušetřili trať na závod.