Vítězové ankety Osobnost roku Ústeckého kraje 2012 se společně s hosty 6. Metropol párty skvěle bavili - Osobnost - Český Metropol

Osobnost

Vítězové ankety Osobnost roku Ústeckého kraje 2012 se společně s hosty 6. Metropol párty skvěle bavili

ÚSTÍ NAD LABEM | Výletní zámeček Větruše v Ústí nad Labem byl svědkem slavnostního vyhodnocení ankety Osobnost roku Ústeckého kraje 2012 a zároveň 6. Metropol párty. O uvolněnou atmosféru se...

 

hned na začátku postaral moderátor, imitátor a zpěvák Vladimír Hron. Hosty přivítal a dobrou zábavu všem popřál ředitel vydavatelství Jiří Morštadt.

Výletní zámeček Větruše v Ústí nad Labem byl svědkem slavnostního vyhodnocení ankety Osobnost roku Ústeckého kraje 2012 a zároveň 6. Metropol párty. O uvolněnou atmosféru se hned na začátku postaral moderátor, imitátor a zpěvák Vladimír Hron.

Následovala módní přehlídka svatebních šatů.

Modelkám i modelům to opravdu slušelo.

Chystáme se předat ocenění osobnostem roku. Tento úkol nám pomohl splnit předseda výboru pro národnostní menšiny Ústeckého kraje Pavel Vodseďálek (první zprava), který alternoval za nemocného hejtmana Oldřicha Bubeníčka.

A tady jsou osobnosti roku Ústeckého kraje 2012, které pokřtily titulní stránku příštího čísla Metropolu. Zleva Lukáš Konečný (kategorie sport), Lucie Tomášková (kategorie podnikání a management), prof. František Holešovský (kategorie veřejná správa) a Svatopluk Košvanec v zastoupení syna (kategorie kultura).

Salvy smíchu vyvolal při své vystoupení Richard Nedvěd a jeho Trapnokouzla.

Na své si přišli i vylosovaní tipující čtenáři, kterým hodnotné dárky předal generální ředitel a. s. Český porcelán Dubí Ing. Vladimír Feix.

Za dlouhodobou přízeň a podporu klientům poděkovala obchodní ředitelka Metropolu Jana Böhmová.

K poslechu i tanci hrála v průběhu večera skupina Elán Revival.

Úderem 22. hodiny čekali hosté na tradiční ohňostroj, který vždy Metropol párty doprovází.

A dočkali se. Slavnostní galavečer potom do půlnoci pokračoval se skupinou Elán Revival.

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 

 » Osobnost  

 

Anketa

Myslíte, že je rozumné, aby si dítě mohlo od šesti let zvolit své pohlaví, jak navrhují různé genderové organizace?

Ano

29.3%

 

Ne

25.3%

 

Je mi to jedno

22.7%

 

Nemám k tomu dost informací

22.7%