Metropol 2007 č. 1 - Bohemia - Český Metropol

Bohemia

Metropol 2007 č. 1

Ikona

20. listopadu 2007, 14.21 | Nová, v pořadí již třetí deska, s názvem Strip Twist Ivy Fruhlingové má za sebou křest a je právě v prodeji. Natočena byla ve Francii, kde má Iva druhý domov. Jednu píseň s názvem La Chanson de Pierre si společně s Ivou zazpíval známý herec Pierre Richard. Se zpěvačkou Ivou Fruhlingovou, která se narodila a dětství prožila v Litvínově, jsme v den křtu nové desky telefonovali. Nejprve jsme jí blahopřáli a poté nám odpověděla na několik otázek. Jaký je rozdíl mezi Vaší prvotinou a třetí deskou? Deska je veselejší a rytmičtější, než moje prvotina s názvem Litvínov. Je to především zásluha producenta, kterým byl Jerome Degey.

 

Nová, v pořadí již třetí deska, s názvem Strip Twist Ivy Fruhlingové má za sebou křest a je právě v prodeji. Natočena byla ve Francii, kde má Iva druhý domov. Jednu píseň s názvem La Chanson de Pierre si společně s Ivou zazpíval známý herec Pierre Richard. Se zpěvačkou Ivou Fruhlingovou, která se narodila a dětství prožila v Litvínově, jsme v den křtu nové desky telefonovali. Nejprve jsme jí blahopřáli a poté nám odpověděla na několik otázek. Jaký je rozdíl mezi Vaší prvotinou a třetí deskou? Deska je veselejší a rytmičtější, než moje prvotina s názvem Litvínov. Je to především zásluha producenta, kterým byl Jerome Degey. Už dlouho se známe, a tak při natáčení panovala uvolněná, velmi dobrá nálada. Jak se Vám podařilo přimět ke spolupráci Pierra Richarda? To bylo přes dobrého známého, kterých mám ve Francii hodně. Cítíte se víc Češkou nebo Francouzkou? Tak na půl oběma. Do Paříže jsem se dostala už ve svých 14 letech prostřednictvím konkurzu francouzské modelingové agentury. Teď trávím čas střídavě v obou zemích. Dobré přátele a kamarády mám naštěstí tady i tam. Ještě se věnujete modelingu? Už asi dva roky ne. Modeling mi není tak blízký jako zpívání, ale pomohl mi v kariéře zpěvačky. Právě díky kontaktům jsem se mohla dostat ke správným producentům, kteří mi jednoho dne řekli: tak mi ti pomůžeme a zkusíme to. Co připravujete pro své obdivovatele dál? Nedávno jsme dotočili nový klip na single, kde jsem autorkou celého designu a scénáře. Prolíná se v něm historie a současnost a já jsem si v něm splnila přání stát se na chvíli Marií Antoinnettou. Dále mám zbrusu nové webové stránky, o čemž se můžete přesvědčit na www.ivaf.cz. A už myslím na jarní turné, které se uskuteční napřesrok v dubnu a v květnu tady v Čechách. A kde budete trávit vánoční a novoroční svátky?
Na Vánoce budu u rodičů v Litvínově, kde mám stále domov a kam se vždycky ráda vracím. Jak to bude na Nový rok ještě nevím.

více najdete v tištěné verzi nebo si stáhněte PDF

Přílohy:

Ikona

Ikona

Ikona

Ikona

Tématické zařazení:

 » Odkazy v záhlaví webu  » Archiv novin  

 » Odkazy v záhlaví webu  » Archiv novin  » Bohemia  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

E-mail:


(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření