Ústeckou školu navštěvuje nejlepší cukrářka v republice - Jídlo a pití - Český Metropol

Jídlo a pití

Ústeckou školu navštěvuje nejlepší cukrářka v republice

zdroj: Ústecký kraj

Ústí nad Labem | Vynikajícího úspěchu dosáhla žákyně 3. ročníku Střední školy obchodu, řemesel, služeb a Základní školy v Ústí nad Labem Ajpkaljeva Botakoz. Na 23. ročníku mezinárodního mistrovství ČR...

 

mladých odborníků v oblasti gastronomie Gastro Junior Brno - Bidvest Cup 2017, které se uskutečnilo na výstavišti v Brně, zvítězila v oboru Cukrář ve velmi silné konkurenci 24 středních škol z ČR i zahraničí.
Tento fantastický úspěch je podtržen nejen odbornou kvalitou studentky, ale i její skromností a pracovním přístupem, který by měl být vzorem a příkladem k následování pro další žáky. Z obrovského množství odměn, které doslala, vyniká nejvíce pozvání na ples „Šikovné ručičky ČR“, kde bude reprezentovat nejen sebe, ale i ústeckou školu.
Bylo velmi emotivní sledovat, jak při slavnostním vyhlašování výsledků v zaplněném sále hotelu Voroněž téměř 400 přítomných (soutěžící, doprovod, odborníci z řad komise či zástupci Jihomoravského kraje) dlouho studentce tleskalo. Velké poděkování patří také učitelce odborného výcviku Renatě Jírové, která ji připravovala.
V kategorii Číšník-servírka skončil třeťák Jakub Staněk v bronzovém hodnotícím pásmu. Kubu připravovala učitelka Pavlína Urychová.

Zdroj: Ústecký kraj

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Zdraví  » Jídlo a pití  

 » Kraje  » Ústecký  

 

Anketa

Jste spokojeni se stavem českých dálnic a rychlostních silnic v ČR?

Ano

33.9%

 

Ne

37.8%

 

Zlepšuje se to

28.3%