Sportovní kynologické centrum Pesopark se dál rozšiřuje - Zvířata - Český Metropol

Zvířata

Sportovní kynologické centrum Pesopark se dál rozšiřuje

foto archiv

Praha | Volnočasové kynologické centrum Pesopark Uhříněves je jedním z nejmodernějších takovýchto areálů s celoročním provozem vůbec. Prostor o rozloze téměř čtyř hektarů nabízí všem návštěvníkům, zejména pak psům a jejich majitelům, široké spektrum aktivit.

 

K dispozici bude nově i krytý osvětlený prostor s pevným povrchem pro bezpečný výcvik v nepříznivém počasí. Ten bude sloužit kromě tréninků k pořádání výstav, bonitací, seminářů a závodů aj.

Všichni příznivci sportovní kynologie i moderních psích sportů mohou jásat. Areál v Pesoparku, který již nyní disponuje moderním zázemím, klubovnou, temperovanou jurtou, rozhlehlým parkovištěm i vyhrazenými a uzpůsobenými místy se speciálními potřebami pro štěněčí školičku, psí sporty, agility či bull zonu, rozšiřuje své kapacity o krytý výcvikový plac
s rozhlohou 250 metrů čtverečních. Ten bude vybaven neklouzavým povrchem pro větší bezpečnost všech zúčastněných, tedy psů i jejich páníčků. Samozřejmostí bude osvětlení a další nezbytné prvky vhodné při nepřízni počasí či tmavých zimních večerech.

Na místě je vždy připraven profesionální tým lektorů s dlouholetými zkušenostmi
a celosvětovými úspěchy. Kromě pravidelných lekcí jako jsou agility, sportovní kynologie, obedience, tréninky s použitím klikru nebo stále více oblíbený dog dancing,  se v Pesoparku konají i jednorázové školení, semináře nebo kurzy se speciálním zaměřením. Není tedy vyjímkou, že se zde můžete učit od těch nějlepších ve svém oboru.

V nejbližší době se stane Pesopark místem, kde se uskuteční Mistrovství České republiky v treibballu a Mistrovství České republiky v flyballu. Na místě se utkají elity z dané disciplíny. Obě dvě v současné době oblíbené disciplíny zaměstávají hlavu i tělo psa najednou a mohou se provozovat celoročně. Více informací se dozvíte o aktivitách naleznete zde: www.pesopark.cz

 

Zdroj: Metropol

foto archiv

foto archiv

foto archiv

Tématické zařazení:

 » Zvířata