Auto - Český Metropol

Auto

Nejlevnější Škoda Yeti bude za 359 800 Kč

Ikona

5. června 2009 - BRNO | Nový model kompaktního SUV Škoda Yeti se bude prodávat od 359 800 korun, cena platí pro vůz s motorem 1,2 TSI. Zástupci automobilky to oznámili v pátek na tiskové konferenci v rámci brněnského autosalonu. "V základní verzi nabídne Yeti benzínový motor o objemu 1,2 a 77 kW.

Superb Combi se už vyrábí, k mání bude v listopadu

Ikona

5. června 2009 - PRAHA | Škoda Auto začíná s výrobou dalšího modelu, v Kvasinách se už montuje Superb Combi. Podle páteční Mladé Fronty DNES (MF Dnes) se začne prodávat v listopadu. "Zatím jsou ve výrobě ověřovací série," řekl zdroj deníku. Naplno začne výroba v listopadu. K vidění bude kombík na autosalónu na podzim ve Frankfurtu.

General Motors má prý kupce pro Hummera

Ikona

2. června 2009 - DETROIT | Automobilka General Motors v úterý prohlásila, že našla kupce pro svou značku SUV vozů Hummer. Podle informací agentury Reuters však nespecifikovala, o koho se jedná, ani kolik za značku Hummer dostane. Vedení General Motors přepokládá, že obchod bude uzavřen do konce třetího čtvrtletí letošního roku.

Škoda chystá na brněnský Autosalon tři premiéry

Ikona

1. června 2009 - BRNO | Největší domácí výrobce automobilů - Škoda Auto, představí v Brně na veletrhu Autosalon dvě světové výstavní premiéry, české premiéry se dočká i model Yeti. V pondělí o tom novináře informoval ředitel veletrhů Jiří Čikl. Světovou premiéru budou mít na výstavišti v Brně omlazené Octavia RS a Ocavia Scout.

Valašský autosalon představí první exemplář limuzíny Jaguar v ČR

Doprovodný obrázek

16. května 2009 - VSETÍN | První exemplář limuziny Jaguar XF 3.0 DS v ČR, nový model Audi R8, Mitsubishi Lancer EVO X či starší typ luxusního Ferrari patří mezi hlavní lákadla Valašského autosalonu ve Vsetíně. Milena Matochová za organizátory dále uvedla, že v sobotu výstavu oživí sraz majitelů vozů Subaru.

Škoda Auto v úterý spouští výrobu vozu Škoda Yeti

Ikona

11. května 2009 - PRAHA | Automobilka Škoda Auto v úterý ve svém závodě v Kvasinách spouští výrobu své dlouho očekávané SUV novinky Škoda Yeti. Uvedl to v pondělí server e15.cz. Na trh by se auto mělo dostat na přelomu června a července. Jaká bude cena, stále není jasné. Spekuluje se, že nejlevnější Yeti bude na českém trhu začínat pod 400 tisíci korunami a v Německu pod dvaceti tisíci eury.

Pražští taxikáři budou moci využívat pruhy pro autobusy

Ikona

28. dubna 2009 - PRAHA | Pražští taxikáři budou moci využívat některé vyhrazené pruhy pro autobusy, když povezou zákazníka. Volné pruhy budou pouze pro taxikáře, jejichž auty splňují požadavky vyhlášky, například mají žlutou barvu a spadají do nižší střední třídy, uvedl v úterý náměstek primátora Rudolf Blažek (ODS). Náměstek konstatoval, že se kvalita taxislužby v metropoli začala zlepšovat.

Autobusová linka libereckého Dopravního podniku převezla do Prahy již 157 cestujících ZTP

Ikona

27. dubna 2009 - LIBEREC | Ze ztráty do zisku se rychle dostala nová autobusová linka z Liberce do Prahy na Černý most. Mluvčí libereckého Dopravního podniku Martina Poršová v pondělí oznámila, že od zahájení provozu letos 16. března převezli do Prahy 157 tělesně postižených pasažérů a vozíčkářů.

Příprava řidičů začíná už naa dětském dopravním hřišti

Ikona

20. dubna 2009 - Jablonec nad Nisou | Od úterý 21. dubna do čtvrtka 23. dubna proběhne pod taktovkou Městské policie Jablonec nad Nisou ve spolupráci s realizačním týmem BESIP Libereckého kraje Týden bezpečnosti zaměřený na začínající řidiče. Následovat bude v sobotu 24. dubna Den otevřených dveří na Dětském dopravním hřišti v Jablonci nad Nisou.

Tires, Pneu veletrh v Essenu v Německu

Doprovodný obrázek

23. května 2008 - Veletrh pneumatik všeho druhu byl jako tradičně v Essenu zážitkem pro lidi, kteří se prodejem pneu živí. Byli jsme u toho s majitelem PNEUZONE, Romanem Krupařem a musíme říci, že to byl zážitek i pro nás.

Praktické sportovní auto za skvělou cenu

Doprovodný obrázek

20. ledna 2008 - V současné době si příznivci automobilů už mohou vybírat z modelů podle svého gusta. Ne u každého vozu však lze nalézt skloubení všech důležitých či požadovaných parametrů s cenou. Platí to především u sportovně užitkových vozů, kde výrobci sice dokáží nabídnout zákazníkovi téměř všechny převratné novinky, ale tím pádem se také dostanou s cenou hodně vysoko. Přesto jsme v této třídě nalezli výjimky. Patří k nim Mazda CX-7, která je v česku v prodeji už 143 dní a určitě právem byla nominována mezi 47 automobilových novinek 29 značek ve 14. ročníku ankety Auto roku 2008.

Strana výpisu

... 40