Jihočeský - Český Metropol

Jihočeský

Jihočeský METROPOL č. 12/2010

Ikona

11. září 2010 - Tereza Novotná je novou tváří Metropolu. Studentka ekonomického lycea, Tereza Novotná (19), dostala do vínku nejen inteligenci, ale i křehkou krásu. Vyhrála Miss Luxor Česká Lípa 2008. Stala se objevem Metropolu a její tvář bude zdobit billboardy po celé ČR. Terezo, vy nejste z Prahy. Proč jste se tady rozhodla žít? Pocházím z Nového Boru, kde mám i rodinu a příbuzné. Od malička jsem se věnovala tanci, ale na malém městě přece jen nebylo tolik možností, jak se vypracovat.

Jihočeský METROPOL č. 11/2010

Ikona

27. srpna 2010 - Nic neplánuju, prostě žiju. Herec Švandova divadla v Praze Jaroslav Šmíd se letos zapsal do podvědomí diváků především rolí v komedii Zdeňka Trošky Doktor od Jezera hrochů, kde ztvárnil doktora Dobeška. Co dělá herec „ Jerry“, jak mu kamarádi říkají, teď, proč rád jezdí do jižních Čech, jak prožil léto a co ho čeká? S tím se svěřil Metropolu.

Jihočeský METROPOL č. 10/2010

Ikona

13. srpna 2010 - Jsem milovník života. Sandru Pogodovou nelze přehlédnout. Diváci ji znají především ze seriálu Velmi křehké vztahy jako sestřičku Stáňu, nebo taky ze zatím poslední Troškovy komedie Doktor od Jezera hrochů. Novodobá „Janžurka“, jak o ni někteří kolegové a diváci mluví, je nabitá energií, má ráda humor a nezkazí žádnou legraci.

Jihočeský METROPOL č. 9/2010

Ikona

9. července 2010 - Poslání honorárního konzula: Naše země už nemá celou jednu generaci se svými sousedy hranice. Ani ty vnější z ostnatého drátu, ani ty vnitřní, lidské. Lidé se scházejí, hledají a rozvíjejí společné zájmy, profesní i osobní. Jednou z průkopnických institucí mezinárodní spolupráce v ČR je Rakouský konzulát v Českých Budějovicích. Jaké jsou konkrétní výsledky příhraničních kontaktů a další možnosti spolupráce, o tom jsme si povídali s honorárním konzulem Ing. Lubomírem Sýkorou.

Jihočeský METROPOL č. 8/2010

Ikona

11. června 2010 - Rád se vracím domů. Šarmantní, vtipný, úspěšný a vzdělaný, takový je akademický malíř Kristian Kodet. Žije střídavě v samém centru Prahy, ale také na své chalupě, bývalé faře na Táborsku. S jižními Čechami má spojené své dětství i pozdější období a na tento kraj, který se mu stal domovem, nedá dopustit.

Jihočeský METROPOL č. 7/2010

Ikona

28. května 2010 - Daniela Bambasová si své vztahy hýčká. Herečka Daniela Bambasová se do podvědomí diváků zapsala především rolí maminky právníka Petra Černého v primáckém seriálu Velmi křehké vztahy. Právě její „syn Petr“, je také ve skutečnosti jejím synem – herec Daniel Bambas. S Danielou jsme si povídali o herectví i životě.

Jihočeský METROPOL č. 6/2010

Ikona

14. května 2010 - Vítězslav Jandák politiku bere jako službu. Vítězslav Jandák je jednou z nejvýraznějších osobností české politiky. Už jako herec byl velmi populární a oblíbený. Je pověstný svým přátelským a lidským přístupem a také tím, že říká to, co si myslí. Je ale především Jihočechem, jižní Čechy miluje, a utíká do nich hned, jak má chviličku volna.

Jihočeský METROPOL č. 5/2010

Ikona

30. dubna 2010 - Vlasta Bohdalová je hrdá Jihočeška. Vlasta Bohdalová se do podvědomí Jihočechů dostala především jako náměstkyně českobudějovického primátora. A také v době, kdy se jí jako první podařilo zrealizovat stavbu Domu seniorů Máj, který se také zčásti specializuje na lidi z Alzheimerem. Nyní je poslankyní, ale nadále zůstává také Jihočeškou, manželkou a matkou.

Jihočeský METROPOL č. 4/2010

Ikona

11. dubna 2010 - Mirka Roubíková se dostává slavným pod kůži. Mladá, krásná, sympatická, usměvavá, taková je rodačka z jihočeské Třeboně Mirka Roubíková. Každý týden zpovídá slavné osobnosti v pořadu TOP Star magazín na Primě. Zeptali jsme se jí, jak se teď má, jak
se ke své vysněné práci dostala a komu ze slavných se třeba dostává pod kůži nejobtížněji.

Jihočeský METROPOL č. 3/2010

Ikona

26. března 2010 - Jiří Zimola je hejtman, který odpočívá aktivně. Jiří Zimola je déle než rok ve funkci jihočeského hejtmana. Jak se změnil jeho život poté, co odešel z postu starosty Nové Bystřice? Co musel ve svém životě změnit, co na jeho velké časové vytížení říká jeho rodina
a jestli má rád Velikonoce, na to všechno se ho Jihočeský Metropol zeptal.

Jihočeský METROPOL č. 2/2010

Ikona

13. března 2010 - Hanka Křížková je ráda veselá. Zpěvačka a herečka Hanka Křížková je nepřehlédnutelná osobnost českého šoubyznysu. Stále
dobře naladěná, vždy usměvavá, a to přesto, že ne vždy pro ni byl život tím pověstným peříčkem. Rodačka ze Strakonic, která začínala s jazzem a dnes patří k nejobsazovanějším herečkám a zpěvačkám v muzikálech, sází hlavně na dobrou náladu, pohodu a hodné lidi.

Strana výpisu

2