Politika - Český Metropol

Politika

Petr Nedvědický: Vyšachování ANO v Ústí by bylo složité

foto archiv

- Ústí nad Labem | Lídr hnutí ANO v Ústí nad Labem Petr Nedvědický přijal vítězství v komunálních volbách (devět mandátů v 37členném zastupitelstvu) s velkou spokojeností. Pro Metropol komentoval aktuální situaci ve vyjednávání o budoucí koalici.

Po rekonstrukci se krajský statek v Milíkově

foto archiv

- Milíkov | Hrázděný statek v Milíkově pocházející z 18. století se v budoucnu může stát výletním cílem i zázemím pro vzdělávací a kulturní akce. Statek nechá zrekonstruovat Karlovarský kraj, který tuto kulturní památku vlastní od roku 2008. Náklady na opravu a zpřístupnění statku dosáhnou 24, 5 milionu korun s dotací z Integrovaného regionálního operačního programu (IROP).

Koalice TOP 09, KDU-ČSL a STAN jde společně do voleb

foto archiv

- Ústí nad Labem | Do říjnových komunálních voleb v Ústí nad Labem jdou společně TOP 09, KDU-ČSL a STAN. Koaliční kandidátku postavily strany nejen na magistrát, ale i do všech městských částí. Cílem tohoto spojení je nabídnout voličům jednak zajímavé osobnosti, dobrý program, ale také spojit sílu stran s hodnotami, které jim jsou blízké.

SPD podalo kandidátky v 209 obcích a městech

foto archiv

- Ústí nad Labem/Praha | Hnutí SPD podalo kandidátky v 209 obcích a městech do podzimních komunálních voleb 2018. Kandiduje tak ve všech krajských městech včetně Prahy a v drtivé většině bývalých okresních měst a statutárních měst.

ANO 2011 odevzdalo v Ústí kandidátky

foto ANO

- Ústí nad Labem | Ústí – dynamická metropole v půvabné krajině. Tak zní slogan ústeckých kandidátů ANO 2011 pro komunální volby 2018. Lídrem hnutí je současný krajský zastupitel Mgr. Ing. Petr Nedvědický. Dvojkou na kandidátce je Ing. Eva Fialová, poslankyně za Ústecký kraj.

ODS v Ústí nad Labem zveřejnila kandidátky

foto archiv

- Ústí nad Labem | Oblastní rada ODS v Ústí nad Labem na svém pondělním jednání schválila kandidátní listiny pro podzimní komunální volby do zastupitelstva města Ústí nad Labem a zastupitelstev městských obvodů Střekov, Severní Terasa a Neštěmice. Zároveň byla schválena kandidátka pro zastupitelstvo městského obvodu Ústí nad Labem – město.

Pavel Šedlbauer kandiduje do Senátu

foto archiv

- Teplice | Předseda představenstva Fotbalového klubu Teplice Pavel Šedlbauer dnes představil svůj záměr kandidovat na senátora. O hlasy voličů se bude ucházet v obvodu 32 – Teplice jako nezávislý kandidát navržený stranou TOP 09.

Starosta Litoměřic kandidátem ODS pro senátní volby

foto archiv

- Litoměřice | Na sněmu členů ODS byl zvolen starosta Litoměřic Ladislav Chlupáč kandidátem ODS pro podzimní senátní volby v senátním obvodu Litoměřicko-Slánsko.
Ladislav Chlupáč se ve svém nominačním projevu zmínil i o tom, co považuje, kromě snahy o co nejlepší kvalitu života obyvatel senátního obvodu, za největší úkol v případné roli senátora. A to obranu demokracie.

Ústecké ANO zvolilo svoji novou předsedkyni

Foto archiv

- Ústí nad Labem | Poslankyně Parlamentu ČR Eva Fialová je v čele vedení oblastní organizace Hnutí ANO v Ústí nad Labem. Rozhodl o tom 28. března oblastní sněm Hnutí ANO, který ji zvolil do funkce předsedkyně oblastní organizace.

Severočeši zveřejnili kandidátku

Foto archiv

- Litoměřice | Hned tři prvenství mají na svém kontě Severočeši – Litoměřice, sdružení nezávislých kandidátů, před podzimními volbami.

Hnutí Čisté Ústí představilo lídry do komunálních voleb

Foto archiv

- Ústí nad Labem | Hnutí Čisté Ústí, které vzniklo počátkem léta 2014 jako protiváha zavedeným politickým stranám, představilo lídry své kandidátky. Hnutí Čisté Ústí se připravuje ucházet o přízeň voličů ve všech čtyřech městských volebních obvodech a ucházet se hodlají rovněž o křesla na magistrátu.

Strana výpisu

4 ...