Hudba - Český Metropol

Hudba

Herec Steve Martin se prosadil do americké hitparády

Ikona

29. května 2009 - LOS ANGELES | Americký herec Steve Martin, známý z remake Růžový Panter a Růžový Panter 2, se dostal se svým albem, na němž hraje na banjo, do amerického hitparádového žebříčku. Uvedla to v pátek agentura Reuters. Martinovo album nese název The Crow: New Songs for The Five-String Banjo a do žebříčku Billboard 200 vstoupilo tento týden na 106. místě. Herec se už jednou do žebříčku americké pop music prosadil v roce 1981.

Na Karlštejn se vrátí Královny popu

Ikona

28. května 2009 - KARLŠTEJN | Galakoncert Královny popu, na němž vystoupí přední české zpěvačky, se po pěti letech vrátí na Karlštejn. Ve čtvrtek o tom informoval mluvčí TV Barrandov Janis Sidovský. Královny popu na Karlštejně zazpívají 31. srpna. Obsazení letošního ročníku hudební akce však pořadatelé prozatím tají.

Americké bluesrockové trio ZZ Top vystoupilo v úterý večer v pražské Tesla Aréně

Ikona

27. května 2009 - PRAHA | Americké bluesrockové trio ZZ Top vystoupilo v úterý večer v pražské Tesla Aréně s osvědčeným koncertním programem. Návštěvníci koncertu se dočkali osvědčených hitů i klasického bluesového repertoáru. Jako předkapela vystoupila skupina The Cell, kterou si vybraly hlavní hvězdy večera.

Skupina Green Day boduje se svým novým albem 21st Century Breakdown v americké hitparádě

Ikona

21. května 2009 - LOS ANGELES | Na první příčku americké prestižní hitparády Active Rock and Alternative hudebního magazínu Billboard se vyšplhalo nové album 21st Century Breakdown od skupiny Green Day. Informoval o tom ve čtvrtek server Nme.com. Osmá studiová deska 21st Century Breakdown vyšla 15. května a doposud se jí prodalo více než 214 tisíc kopií.

Strana výpisu

... 59