Hudba - Český Metropol

Hudba

Česko-slovenská SuperStar přilákala do Brna přes tři tisíce kandidátů

Ikona

21. června 2009 - BRNO (| Na první casting pěvecké soutěže Česko-slovenská SuperStar přišlo v sobotu na brněnské výstaviště více než tři tisíce lidí. Uvedl to koordinátor projektu Adam Kotalík. "Měli jsme naplánováno celkem 12 porot, takže jsme to stihli," popsal průběh vyřazování Kotalík.

Zpěvačka Mariah Careyová vydá v srpnu nové album

Ikona

17. června 2009 - LOS ANGELES | Novou desku s názvem Memoirs of an Imperfect Angel vydá 25. srpna americká zpěvačka Mariah Careyová. Informoval o tom ve středu server Aceshowbiz.com. Do amerických rádií se již dostala titulní skladba Obsessed, za jejímž vznikem stojí producent Christopher "Tricky" Stewart.

Skupina NightWork přichystala pro své fanoušky velký předprázdninový koncert v Praze

Ikona

16. června 2009 - PRAHA | Velký předprázdninový koncert skupiny NightWork, na kterém vystoupí i hosté DJ Mario a VIP unisono sbor, proběhne 24. června od 20.30 v pražském hudebním klubu Retro Music Hall. V úterý o tom informoval manažer skupiny Filip Šmíd. NightWork na koncertu představí tvorbu ze svých studiových alb - Respectmaja a Ty jsi můj strašnej zloděj času.

Helena Vondráčková oslavila narozeniny svými největšími hity i vzpomínkou na Matušku

Ikona

16. června 2009 - PRAHA | V pražském Divadle Kalich se v pondělí uskutečnil koncert Heleny Vondráčkové, na němž zpěvačka oslavila své nadcházející 62. narozeniny. Vondráčková svým fanouškům dokázala, že je stále v plné formě, a odehrála zde své nejznámější písně.

Zpěvák Lenny Kravitz kritizoval televizní hudební soutěže

Ikona

14. června 2009 - LOS ANGELES | Americký hudebník Lenny Kravitz ostře odsoudil současné hudební reality show, které podle něj mají negativní vliv na mladou generaci a vyvolávají vágní touhu po slávě. Informoval o tom v neděli server Female First

Karel Gott oslavil koncertem v pražské O2 Aréně své 70. narozeniny

Ikona

12. června 2009 - PRAHA | Hvězda české populární hudby Karel Gott vystoupil ve čtvrtek večer na koncertě ve vyprodané pražské O2 Aréně, kde si spolu s diváky oslavil své blížící se jubilejní 70. narozeniny. Kolem 19. hodiny se před pražskou O2 Arénou začali scházet fanoušci Karla Gotta.

Skupina Rammstein přijede v listopadu do Prahy

Ikona

10. června 2009 - PRAHA | Německá kapela Rammstein vystoupí 25. listopadu v pražské O2 Aréně. Informoval o tom ve středu Petr Novák z pořádající společnosti. Koncert proběhne v rámci evropského turné skupiny, které odstartuje v srpnu v Lisabonu.

Harlem Gospel Choir chystá na podzim vystoupení v šesti českých městech

Ikona

9. června 2009 - PRAHA | Americký gospelový sbor Harlem Gospel Choir zahájí 31. října v České republice své čtvrté turné, v jehož rámci navštíví šest měst. V úterý o tom informoval Jaroslav Hainzel z pořadatelské společnosti 10:15. Nejslavnější gospelový soubor na světě své letošní turné po Česku odstartuje poslední říjnový den v pražském Kongresovém centru.

Skupina Depeche Mode se v lednu vrátí do Prahy

Ikona

9. června 2009 - PRAHA | Fanoušci britské skupiny Depeche Mode se po červnovém koncertu dočkají v lednu jejího dalšího vystoupení v Praze. V úterý o tom informoval Petr Novák ze společnosti Live Nation. Kapela své nejnovější album Sounds of Universe na pražském stadionu Eden představí českému publiku již 25. června.

Skupina Tata Bojs zahraje v Divadle v Celetné

Ikona

8. června 2009 - PRAHA | V pražském Divadle v Celetné vystoupí 12. června v rámci speciálního charitativního koncertu pro Rozmarýnu skupina Tata Bojs. V pondělí o tom informoval Michal Máka ze společnosti Warner Music. Výtěžek z prodeje vstupenek na charitativní koncert Tata Bojs půjde na konto hnutí Rozmarýna, které vzniklo na pomoc začlenění dětí opouštějících dětské domovy do společnosti.

Helena Vondráčková oslaví narozeniny koncertem v Divadle Kalich

Ikona

6. června 2009 - PRAHA | Pražské Divadlo Kalich bude 15. června hostit koncert Heleny Vondráčkové, na němž zpěvačka oslaví své nadcházející 62. narozeniny. V sobotu o tom informoval mluvčí divadla Antonín Panenka. Vondráčková, která běžně vystupuje ve velkých koncertních halách, narozeninové vystoupení výjimečně uspořádá v komorním prostředí pražského Kalichu s kapacitou 432 míst.

Strana výpisu

... 57