Hudba - Český Metropol

Hudba

Zpěvačka Avril Lavigne vydá na podzim své nové album

Ikona

2. července 2009 - LOS ANGELES | Kanadská zpěvačka Avril Lavigne přiznala v nedávném rozhovoru, že vydá své novinkové album v listopadu letošního roku. Informoval o tom ve čtvrtek server Aceshowbiz. Známá zpěvačka dále uvedla, že na desce se pravděpodobně objeví skladba, kterou napsala pro účely propagace svého parfému nazvaného Black Star. Krátký úryvek této písně zazněl v reklamě na parfémovou vodu Black Star

Na pražský casting Česko Slovenské SuperStar se přihlásilo více než pět tisíc zájemců

Ikona

28. června 2009 - PRAHA | Pražského castingu televizní soutěže Česko Slovenská SuperStar se v neděli zúčastní více než pět tisíc zájemců, kteří sní o kariéře hudební hvězdy. Informoval o tom koordinátor projektu Adam Kotalík. Zájemci o titul Česko Slovenská SuperStar se od nedělního rána začali scházet před pražským hotelem Corinthia.

Rapper Jovonni složil na počest Michaela Jacksona píseň Moonwalking in Heaven

Ikona

28. června 2009 - LOS ANGELES | Americký rapper Jovonni uctil památku Michaela Jacksona písní Moonwalking in Heaven, která pro miliony fanoušků představuje poctu zesnulé popové legendě. Skladba je dostupná na serveru YouTube. Jovonni hip-hopovou poctu Michaelu Jacksonovi vytvořil společně se rapperem Chanseyem J a producentem MysFitem bezprostředně po zpěvákově úmrtí.

Castingy soutěže Česko Slovenská SuperStar pokračují v Praze

Ikona

28. června 2009 - PRAHA | V pražském hotelu Corinthia v neděli od 9 hodin začínají castingy, ze kterých vzejdou účastníci pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar. Informoval o tomkoordinátor projektu Adam Kotalík. Castingy na společný soutěžní projekt Čechů a Slováků již proběhly v Brně a Bratislavě, kde je dohromady navštívilo pět tisíc uchazečů.

Hudební festival La Sophia nabídne vystoupení Terezy Kerndlové nebo Davida Kollera

Ikona

27. června 2009 - DOLNÍ BEŘKOVICE | Zámecká zahrada v Dolních Beřkovicích bude v sobotu hostit druhý ročník hudebního festivalu La Sophia, jehož výtěžek poputuje na stejnojmenné občanské sdružení. Informovalao tom Johana Turnerová. Jednodenním festivalem bude diváky provázet moderátor Libor Bouček.

Hvězdy české pop music vzpomínají na Michaela Jacksona

Ikona

26. června 2009 - PRAHA | Zpěvačky Petra Janů a Helena Vondráčková považují Michaela Jacksona za geniálního umělce a ikonu světové populární hudby.
"Jackson zanechal nesmazatelnou stopu ve vývoji populární muziky. Jeho album Thriller bylo zlomovou záležitostí popmusic.

Smrt krále popu zasáhla celý umělecký svět, truchlí Madonna, Presleyová, Jones i Shieldsová

Ikona

26. června 2009 - LOS ANGELES | Náhlá smrt padesátiletého amerického zpěváka Michaela Jacksona vyvolala smutek jeho fanoušků i uměleckého světa. Král je mrtev, zní ze všech stran, informuje v pátek agentura Reuters. "Jsem naprosto zničený touto tragickou a neočekávanou zprávou," řekl hudební producent Quincy Jones, který s Jacksonem spolupracoval na třech jeho nejprodávanějších albech – Off the Wall, Thriller a Bad

Herci Vojtěch Kotek a Jiří Mádl budou moderovat nový pořad TV Nova s názvem Stahovák

Ikona

23. června 2009 - PRAHA | Mladí herci Vojtěch Kotek a Jiří Mádl se stanou moderátory nového pořadu Stahovák, který se na obrazovkách TV Nova objeví od září. Na úterní tiskové konferenci to prozradil generální ředitel TV Nova Petr Dvořák. Nový pořad je určen mladé generaci a dvojice moderátorů, známá z teenagerských komedií Snowboarďáci a Rafťáci, bude uvádět rozmanitá videa z internetu.

Leoš Mareš se rozloučil s hitparádou Eso

Ikona

23. června 2009 - PRAHA | Populární moderátor Leoš Mareš se v úterý zúčastnil posledního natáčení televizního hudebního pořadu Eso, které uváděl šest let. Generální ředitel TV Nova Petr Dvořák prozradil, že Eso nahradí od září nový pořad nazvaný Stahovák. Poslední 712. díl Esa, který se natáčel na pražském Barrandově, byl výjimečný také tím, že jej navštívila celá řada hostů z českého showbyznysu.

Do dalšího kola Česko-slovenské SuperStar postoupilo z Brna 32 soutěžících

Ikona

22. června 2009 - BRNO | Z více než tří tisíc lidí postoupilo v Brně do dalšího kola Česko-slovenské SuperStar 32 účastníků. V pondělí to řekl koordinátor projektu Adam Kotalík. Casting v jihomoravské metropoli začal už v pátek, kdy 12 komisí vybíralo zpěváky a zpěvačky pro hlavní porotu.

Německá formace Novaspace míří do Prahy

Ikona

22. června 2009 - PRAHA | V pražském hudebním klubu Misch Masch vystoupí 17. července německá hudebně-taneční formace Novaspace. V pondělí o tom informovala Alice Titzová ze společnosti Universal Music. Novaspace mají na svém kontě od roku 2002 mnoho tanečních hitů, mezi než patří například Time After Time, Guardian Angel, To France, Paradise, Run To You či Beds Are Burning.

Strana výpisu

... 56