Hudba - Český Metropol

Hudba

Na Chodově začínají přípravy na koncert zpěvačky Madonny

Ikona

4. srpna 2009 - PRAHA | Na pražském Chodově začínají přípravy na open air koncert zpěvačky Madonny, který se uskuteční 13. srpna v rámci turné Sticky & Sweet. V úterý to potvrdil Petr Novák ze společnosti Live Nation. "V současnosti se připravuje areál a staví se backstage.

Pořadatelé přidali do prodeje poslední sadu vstupenek na koncert Faith No More

Ikona

3. srpna 2009 - PRAHA | Organizátoři pražského koncertu Faith No More, který se uskuteční 17. srpna, navýšili podruhé kapacitu Tesla Areny a uvolnili do prodeje další a údajně poslední várku vstupenek. Agenturu Mediafax o tom v pondělí informoval Jiří Sedlák ze společnosti Arts Marketing.

Festival Sázavafest navštívil rekordní počet hudebních fanoušků

Ikona

2. srpna 2009 - KÁCOV | Již 9. ročník hudebního festivalu Sázavafest, který se konal od 30. července do 2. srpna v areálu Malá Strana v Kácově, navštívilo rekordních 20 tisíc fanoušků. Informovali o tom v neděli organizátoři festivalu.

Zpěvačka Jennifer Lopezová potěší své fanoušky novým albem

Ikona

1. srpna 2009 - LOS ANGELES | Americká zpěvačka Jennifer Lopezová potěší své fanoušky vydáním nového alba, které se na trhu objeví v lednu 2010. Informoval o tom v sobotu server Aceshowbiz.com. Oficiální videoklip k titulnímu singlu z připravovaného alba odvysílá v premiéře v září italská televizní stanice TG5, pro kterou Lopezová natočí exkluzivní rozhovor.

Rapper Eminem útočí svým novým singlem na zpěvačku Mariah Carey

Ikona

1. srpna 2009 - LOS ANGELES | Americký rapper Eminem ostře útočí ve své nové písni The Warning na popovou zpěvačku Mariah Careyovou. Informoval o tom v sobotu server televize BBC. Vzájemné rozepře mezi Eminemen a Careyovou odstartovaly v roce 2001, kdy Eminem prohlásil, že měl se zpěvačkou intimní vztah.

Richard Müller má opět chuť koncertovat, v říjnu vyrazí na česko-slovenské turné

Ikona

31. července 2009 - PRAHA | Po čtyřech letech se populární slovenský zpěvák Richard Müller znovu vydá na turné. Koncertní šňůru odstartuje 4. října v Brně. V pátek o tom informoval Petr Novák ze společnosti Live Nation. Po koncertu v brněnské hale Vodova se zpěvák přesune do Olomouce a následně do Ostravy.

Black Eyed Peas se postarali o rekord v americké singlové hitparádě

Ikona

31. července 2009 - LOS ANGELES | Americká hiphopová formace Black Eyed Peas má na svém kontě nový rekord. Jejich skladba se udržela nejdéle v historii v čele americké singlové hitparády Billlboard Hot 100, informovala o tom v pátek agentura Reuters.

Nové album skupiny Backstreet Boys vyjde v říjnu

Ikona

29. července 2009 - NEW YORK | Popová kapela Backstreet Boys oznámila, že uvede 6. října na trh své nové album nazvané This Is Us. Informovala o tom ve středu agentura Reuters. V amerických rádiích již zní pilotní singl z chystaného alba nazvaný Straight Through My Heart, který si mohou fanoušci poslechnout také na webových stránkách kapely.

Karel Gott vyrazí v září na turné po Spojených státech amerických

Ikona

28. července 2009 - PRAHA | Zpěvák Karel Gott uspořádá v září čtyři koncerty v amerických městech. Informaci v úterý uvedly jeho oficiální internetové stránky. Americké turné českého slavíka odstartuje 11. září v chicagském Centru Mikuláše Koperníka. O dva dny později se Karel Gott představí publiku v New Yorku, kde vystoupí v místní The Town Hall.

Zpěvák Moby dorazí na festival Sázavafest s dvacetičlenným týmem a zahraje své největší hity

Ikona

28. července 2009 - PRAHA | Americký skladatel a zpěvák Moby vystoupí v pátek před půlnocí na 9. ročníku hudebního festivalu Sázavafest, kam ho doprovodí dvacetičlenný tým a Moby v Kácově zahraje své největší hity. V úterý o tom informoval ředitel festivalu Pavel Kloupar.

Zpěvačka Avril Lavigne vydá v listopadu nové album

Ikona

27. července 2009 - LOS ANGELES | Kanadská zpěvačka Avril Lavigne potěší 17. listopadu své fanoušky novým studiovým albem. Informoval o tom v pondělí server Aceshowbiz.com. Nový studiový počin zpěvačky Lavigne zatím nemá svůj oficiální název, ale jednou variantou, jak by se deska mohla jmenovat, je Work Hard, Play Hard.

Strana výpisu

... 53 ...