Hudba - Český Metropol

Hudba

Kvůli Madonně bude v metropoli uzavřeno 17 ulic

Ikona

13. srpna 2009 - PRAHA | Kvůli koncertu Madonny bude na pražském Chodově uzavřeno 17 ulic. Od 9:00 do 24:00 budou uzavřené ulice Zdiměřická, Chomutovická, Křejpského, Bartůňkova, V Benátkách, K Remízku, Komárkova, Hrdličkova, Kloknerova, Augustinova, Dědinova, Jarníkova, Láskova, V Parku, Šustova, K Hrnčířům a V Ladech. Vjezd mají povolený pouze místní obyvatelé.

Zpěvačka Nelly Furtado potěší své fanoušky novou deskou

Ikona

10. srpna 2009 - LOS ANGELES | Kanadská zpěvačka Nelly Furtadová vydá 14. září svoji novou desku, která bude nazpívána ve španělštině. Informaci zveřejnil v pondělí server Digitalspy.co.uk. Ve stejný den, kdy vydá Furtadová novou desku s názvem Mi Plan, vyjde i na samostatném nosiči titulní skladba Manos Al Aire. "Svět se mění a po deseti letech nahrávání alb v angličtině jsem chtěla vyzkoušet něco nového," uvedla zpěvačka.

Kapela Faith No More před pražským koncertem požaduje řeznický nůž nebo bavlněné ponožky

Ikona

10. srpna 2009 - PRAHA | Členové americké skupiny Faith No More požadují před svým pražským koncertem, který se uskuteční 17. srpna v Tesla Aréně, velký řeznický nůž či bavlněné ponožky. Informaci v pondělí uvedl Jiří Sedlák ze společnosti Arts Marketing. Kapela Faith No More se českému publiku představí ve svém nejslavnějším složení.

Obrazem: Eva Pilarová slavila o víkendu sedmdesátku

Doprovodný obrázek

10. srpna 2009 - DUBÁ (ČESKÁ LÍPA) | V neděli, přesně v 11. hodin bylo Paní Evě Pilarové právě 70.let. V sobotu to oslavila v kempu Dubá na Českolipsku, kam často jezdí na chalupu. Své narozeniny oslavila s manželem Janem Kolomazníkem. Již po příchodu do kempu,na ní čekalo spoustu přátel.

Zpěvák Aleš Brichta koncertuje v den svých narozenin v pražské Tesla Aréně

Ikona

9. srpna 2009 - PRAHA | Rockový zpěvák Aleš Brichta vystoupí v neděli od 20 hodin v pražské Tesla Aréně. Koncert se uskuteční k oslavě Brichtova životního jubilea, které připadá právě na 9. srpna. Jako hosté na koncertu vystoupí skupina AB Band, formace Zemětřesení, která vznikla jako pocta Jiřímu Schelingerovi a jejími členy jsou Aleš Brichta, Miloš Doležal, Štěpán Smetáček a Vlasta Henych.

Mariah Carey vydá reedici svých tří alb

Ikona

8. srpna 2009 - NEW YORK | Americká zpěvačka Mariah Careyová připravuje zvláštní vydání svých posledních tří alb, které se na trhu objeví 15. září. V sobotu o tom informoval americký server ACE showbiz. Speciální kolekce bude obsahovat zpěvaččiny desky Charmbracelet, The Emancipation of Mimi a E=MC².

DJ Tiësto v září potěší své fanoušky čtyřhodinovým vystoupením v Praze

Ikona

7. srpna 2009 - PRAHA | Populární nizozemský hudebník DJ Tiësto vystoupí 18. září v pražské O2 Aréně, kde roztančí své fanoušky čtyřhodinovým setem. Na svůj hudební večer si pozval i několik hostů. V pátek o tom za pořadatele informoval Aleš Povr. Do Prahy dorazí vedle hlavní hvězdy také švédský DJ a producent Marcus Schossow.

Bob Dylan nahrává vánoční album

Ikona

7. srpna 2009 - NEW YORK | Americký folkový zpěvák Bob Dylan v současné době nahrává nové album s vánočními písněmi, které by se mělo v dohledné době objevit na trhu. Informovala o tom v pátek agentura Reuters. Nahrávání vánočních písní probíhá v kalifornském nahrávacím studiu Jacksona Browna v Santa Monice.

Hudebník Sean Kingston spolupracuje s Rihannou na jejím novém albu

Ikona

6. srpna 2009 - LOS ANGELES | Jamajský reggae zpěvák Sean Kingston přiznal, že se autorsky podílí na některých písních pro nové album barbadoské interpretky Rihanny. Informoval o tom ve čtvrtek server Aceshowbiz. Sean Kingston spolupracuje se zpěvákem a producentem DaddymYankeem, se kterým chce dodat nové desce "jamajskou příchuť".

Žluté lázně ovládne skupina Monkey Business

Ikona

6. srpna 2009 - PRAHA | Pražské Žluté lázně budou ve čtvrtek od 19 hodin hostit koncert kapely Monkey Business, která zde pokřtí své aktuální album. Bližší informace přinesly oficiální internetové stránky Žlutých lázní. Skupina Monkey Business představí na koncertě pod otevřeným nebem skladby ze svého nejnovějšího alba Twilight of Jesters?.

Nominace na MTV Video Music Awards ovládly zpěvačky Beyoncé a Lady Gaga

Ikona

5. srpna 2009 - NEW YORK | Zpěvačky Beyoncé a Lady Gaga získaly devět nominací na hudební ceny MTV Video Music Awards. Ve středu o tom informovala agentura Reuters. R´n´b hvězda Beyoncé a Lady Gaga, která zastupuje současnou taneční hudbu, při vyhlášení nominací porazily dokonce i svou velkou konkurentku Britney Spearsovou. Ta v loňském roce úspěšně odstartovala svůj hudební comeback albem Circus.

Strana výpisu

... 52 ...