Hudba - Český Metropol

Hudba

EMI Music vydává záznam na CD a DVD z koncertu skupiny Kabát na Vypichu

Ikona

27. listopadu 2009 - ČESKÁ REPUBLIKA | Od pátku je v prodeji záznam na dvou CD a dvou DVD nosičích z koncertu kapely Kabát, který se uskutečnil v září letošního roku na pražském Vypichu. V pátek odpoledne o tom informovala Marcela Kočandrlová ze společnosti EMI Music.

Tesla aréna v Praze hostí koncert skupiny The Prodigy

Ikona

27. listopadu 2009 - PRAHA | Britská elektronická kapela The Prodigy vystoupí v pátek večer v pražské Tesla aréně. Informovala o tom Barbora Vokatá z pořádající společnosti WTF Entertainment. The Prodigy v Praze koncertují v rámci koncertního turné, na němž propagují své poslední album Invaders Must Die, které se na trhu objevilo v březnu letošního roku

Zpěvačka Helena Vondráčková pokřtila své nové album

Ikona

23. listopadu 2009 - PRAHA | Populární zpěvačka Helena Vondráčková pokřtila v pondělí v předsálí pražského Divadla Hybernia své novinkové album Zůstáváš tu se mnou a také DVD Helena Live. Deska je od pondělí v prodeji na domácím hudebním trhu. Helena Vondráčková se rozhodla, že oslavu u příležitosti vzniku alba pojme jinak, než bylo doposud jejím zvykem.

Skupina Chinaski koncertuje v pražském Lucerna Music Baru

Ikona

23. listopadu 2009 - PRAHA | Populární domácí kapela Chinaski vystoupí v pondělí v rámci svého Klubového speciálu 2009 v pražském Lucerna Music Baru. nformovala o tom PR manažerka kapely Hana Kukulská. O koncert byl mezi pražskými fanoušky takový zájem, že Chinaski v Lucerna Music Baru vystoupí tento týden hned třikrát. Další koncerty kapela odehraje ve středu a ve čtvrtek.

Pink ovládla pražskou O2 arénu svojí divokou show

Ikona

20. listopadu 2009 - PRAHA | Americká zpěvačka Pink koncertovala ve čtvrtek večer ve vyprodané pražské O2 aréně. Největší potlesk publika sklidila za píseň Funhouse, která pochází ze stejnojmenného alba. Krátce po 18. hodině se začaly tvořit před O2 arénou dlouhé zástupy fanoušků, kteří netrpělivě čekali, až se přes bezpečnostní kontrolu dostanou dovnitř arény.

Zpěvačka Pink předvede v Praze divokou show, slibují pořadatelé

Ikona

19. listopadu 2009 - PRAHA | V pražské O2 aréně vystoupí ve čtvrtek večer americká zpěvačka Pink. Agenturu Mediafax o tom informoval Petr Novák z pořádající agentury Live Nation. "Předkapelou na koncertu Pink bude skupina Evermore. Zpěvačka v Praze určitě představí svoji novou desku Funhouse a zazní i zásadní hity její kariéry.

Eros Ramazzotti koncertuje v Praze

Ikona

17. listopadu 2009 - PRAHA | Pražská O2 aréna bude v úterý hostit vystoupení zpěváka Erose Ramazzottiho. Informace poskytla pořadatelská společnost Live Nation. Ramazzotti Českou republiku navštíví v rámci svého evropského turné k novému albu Alle E Radici, které zahájil 20. října v Bělehradě. Zpěvák do konce roku ještě potěší fanoušky ve Slovinsku, Švýcarsku a Itálii.

Finalisté Česko Slovenské SuperStar zazpívají v Brně

Ikona

12. listopadu 2009 - BRNO | Finalisté Česko Slovenské SuperStar vystoupí 18. listopadu v brněnském obchodním centru Olympia. Ve čtvrtek o tom informovala Naďa Machková ze společnosti 2media.cz. „Od 17 hodin zazpívají, po koncertě bude následovat autogramiáda,“ upřesnila Machková. Představit by se měli M. Bagárová, N. Balogová, J. Bendig, B. Cristovao, M. Chodúr, P. Ištvancová, D. Lacho, M. Konvičková, T. Puskailer, D. Stará, L. Šenková a M. Šmajda.

Dara Rolins vystoupí v pražském SaSaZu

Ikona

11. listopadu 2009 - PRAHA | Dara Rolins vystoupí ve středu večer v pražském klubu SaSaZu na vánočním koncertu. Informoval o tom Petr Tajčman z organizačního týmu. Rolins si pozvala své přátele z hudební scény. Na pódiu se tak spolu s ní objeví Matěj Ruppert a Tonya Gravesová z Monkey Business, Dan Bárta nebo DJ WICH, autor hudby v komedii Ulovit miliardáře.

Pavel Šporcl zahraje v Lucerně za doprovodu cimbálové kapely Romano Stilo

Ikona

10. listopadu 2009 - PRAHA | Houslista Pavel Šporcl vystoupí v úterý od 19 hodin ve Velkém sále pražské Lucerny na koncertě v rámci svého turné Gipsy Way. Informaci poskytly oficiální stránky umělce. Pavel Šporcl navázal na úspěch svého nového CD Gipsy Way a po roce znovu vyrazil na turné.

Andrea Bocelli vydává vánoční album

Ikona

9. listopadu 2009 - ČESKÁ REPUBLIKA | Italský tenor Andrea Bocelli vydá 23. listopadu novou vánoční desku s názvem My Christmas, informovala v pondělí Alice Titzová z vydavatelství Universal Music Czech Republic. Album My Christmas má být kolekcí nejkrásnějším vánočních melodií, které kdy byly napsány.

Strana výpisu

... 47 ...