Hudba - Český Metropol

Hudba

Michal David vyrazil na turné

foto Honza Král

- Slavkov | Hitmaker Michal David se vydal na své nové turné Open Air Tour 2018 pod širým nebem a jeho posledním koncertem byla zámecká zahrada ve Slavkově u Brna – Austerlitz.
Zahrada se zaplnila fanoušky, kteří se nemohli dočkat písniček jak svého mládí, tak i nových songů.
Na koncertu se představila nová kapela KVATRO, která Michala Davida doprovázela, a také speciální host – zpěvačka Markéta Konvičková. Zazněl tak jak společný duet jako i tvorba Markéty, a velký úspěch sklidila písnička Věry Špinarové v podání Markéty „Jednoho dne se vrátíš (Tenkrát na západě)“.
Víc jak 3500 lidi zpívalo písničky, někteří dokonce neodolali a tančili. Byla to úžasná show, fanoušci si vyžádali nejeden přídavek, koncert skončil obrovským aplausem.

Pro lásku bylo přímo ideální počasí

foto archiv

- Dolní Dunajovice | V Dolních Dunajovicích se počátkem září uskutečnil 5. ročník benefičního koncertu „Křídla motýlí“. Charitativní organizaci Debra přinesl přes 50. tisíc korun a přítomný byl i jako mediální zástupce Český Metropol.

Ústečané bodovali v Padově a Val Tidone

foto archiv

- Ústí nad Labem | Základní umělecká škola v Neštěmicích a Giovanni Virtuosi Musicali z.s. vyslaly na dvě evropské soutěže talentované mladé klavíristy – teprve desetiletého Vladimíra Kuželku a Roman Friče, který v rámci soutěžení oslavil své osmnácté narozeniny. Oba chlapci si vedli neobyčejně zdatně. V Padově získali ve svých kategoriích 1. cenu a ve Val Tidone se stal Roman Frič absolutním vítězem.

Varhany se rozezní každé úterý

foto archiv

- Jablonec n/N | Do jabloneckých kostelů zve o prázdninách zdejší turistické infocentrum. Každé úterý si mohou návštěvníci zdarma prohlédnout interiéry sakrálních památek ve městě a v podvečer se zaposlouchat do tónů varhan.

Největší český festival Votvírák otevře festivalovou sezónu

foto archiv

- Milovice | Největší český festival Votvírák, který již tradičně otvírá festivalové léto, startuje do roku 2018 a svého 12. ročníku s novou energií a řadou novinek. Festival v areálu milovického letiště loni potěšil kolem 65 tisíc fanoušků hudby a všestranné zábavy.

Janda oslaví 65. narozeniny v Lucerně

Foto archiv

- Dalibor Janda už se nemůže dočkat 19. března, kdy na galakoncertu v Lucerně oslaví ve velkém stylu a mnoha hosty své 65. narozeniny. A Metropol je jeho mediálním partnerem.

Zpěvák Sebastian představí Vesmírnou tour v Lucerna Music Baru

zdroj: PresscodeCZ

- Praha | Popový zpěvák Sebastian se, po úspěchu jeho prvního samostatného turné, chystá v listopadu na novou koncertní šňůru po celé České republice, tentokrát s názvem VESMÍRNÁ TOUR 2017, a přesně podle...

Začíná nový ročník Česko zpívá

zdroj: Helena Šebestová

- Česká republika | Soutěž pro mladé talentované zpěváky Česko zpívá 2018 vyhlásila její patronka Kamila Nývltová na koncertu úspěšných soutěžících dřívějších ročníků v muzeu voskových figurín Grévin. Od 1. listopadu...

Kulturní tip: Podzimní a zimní koncerty z oblíbeného cyklu Bacha na Mozarta!

zdroj: 2media.cz

- Brno | Špičkový evropský soubor Czech Ensemble Baroque pod taktovkou Romana Válka už šestým rokem realizuje velký abonentní cyklus staré hudby Bacha na Mozarta! Novátorský počin nevšední formou...

Phil Rudd se svoji kapelou rozbubnuje česká města

zdroj: 2media.cz

- Praha | Světově uznávaný bubeník Phil Rudd z AC/DC se svoji kapelou Phil Rudd Band přijede pro velký úspěch na podzim zpět do České republiky, a to v rámci svého evropského turné po klubech. Australan,...

Slovenští muži vrací úder

- Praha | Štefan Margita, Peter Nagy, Vašo Patejdl, Pavol Hammel nebo Peter Cmorik - to je jen zlomek zpěváků, kteří míří na pódium pražské Lucerny. Někteří v Praze vystoupí po dlouhých letech, pro řadu zpěváků...

Strana výpisu

1 ...

 

Anketa

Souhlasíte se zavedením elektronických pokladen?

ano

58.2%

 

ne

41.8%

 

 

Anketa

Jste pro, aby se znovu proplácely i první tři dny nemocenské?

ano

68.3%

 

ne

31.7%