DJ Tiesto vystoupí v pátek večer v O2 Aréně - Hudba - Český Metropol

Hudba

DJ Tiesto vystoupí v pátek večer v O2 Aréně

Ikona

18. září 2009, 11.09 | PRAHA | V pražské O2 Aréně vystoupí v pátek od 20 hodin nizozemský hudebník DJ Tiësto, který svým fanouškům nabídne čtyřhodinový set a jako hosta si do Prahy pozval DJ Marsuce Schossowa. V pátek dopoledne o tom informoval Aleš Povr z organizačního týmu.

 

Na svůj hudební večer si nizozemský hudebník DJ Tiësto pozval kromě již zmiňovaného Marcuse Schossowa i australskou skupinu Sneaky Sound System. DJ Tiësto byl v minulém roce hlavní hvězdou hudebního festivalu Mácháč, o rok dříve vyprodal Tesla arénu. Tiësto patří mezi neúspěšnější DJ na poli taneční hudby a na svém kontě má několik hudebních ocenění. V jeho repertoáru nechybí remixy skladeb známých interpretů, mezi něž patří Moby, The Killers nebo Snow Patrol.

Vstupenky na hudební show budou k dostání přímo v pokladnách O2 Arény za 1390 korun. Vstup na akci je povolen pouze osobám starším 18 let.

DJ a producent Marcus Schossow jako první švédský interpret zvítězil v žebříčku nejoblíbenějších severských muzikantů vyhlašovaných hudebním portálem Megamind. Proslavil se spoluprací s Tiëstem nebo Armin van Buurenem. Přestože je mu teprve 22 let, dosáhl už raketového vzestupu. Do povědomí posluchačů ho dostala skladba Mr. White, ve které zkombinoval techno s prvky house a trance.

Velký zájem je o Schossowa po celém světě. Jeho jméno nechybí v programech největších tanečních festivalů jako Dance Valley, Godskitchen, Sunrise Festival či Colours Festival.

Tématické zařazení:

 » Kultura  » Hudba  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

E-mail:


(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření