Skupina Backstreet Boys vystoupí v listopadu v Praze - Hudba - Český Metropol

Hudba

Skupina Backstreet Boys vystoupí v listopadu v Praze

Ikona

17. září 2009, 18.45 | PRAHA | V pražské O2 Aréně bude 30. listopadu koncertovat americká popová skupina Backstreet Boys. Ve čtvrtek o tom informoval Petr Novák z pořádající společnosti Live Nation. Členové kapely - Nick Carter, Howie Dorough, Brian Littrell a AJ McLean se rozhodli do programu svého koncertního turné zařadit i Českou republiku.

 

Vstupenky na koncert se v prodeji objeví v pátek v ceně od 790 do 1090 korun.

Skupina Backstreet Boys vznikla roku 1993 na Floridě a svoji debutovou desku vydala o tři roky později. Během své hudební kariéry prodali Bacstreet Boys více než 76 milionů kusů svých alb. Kapela už sice není tolik populární jako v 90. letech, ale její členové jsou přesto přesvědčeni, že mají stále své stabilní místo v oblasti popového žánru.

Backstreet Boys vydají 6. října svoji novou desku This Is Us, kterou produkoval Jim Jonsin. V rámci propagace jejich nového alba skupina ohlásila na letošní rok velké světové koncertní turné, které odstartuje 27. září v Singapuru. Na konci října se přesunou Backstreet Boys do Evropy, kde odehrají své koncerty například ve Španělsku, Portugalsku, Velké Británii, Irsku, Německu nebo Belgii.

Tématické zařazení:

 » Kultura  » Hudba