Lístky na Madonnu rychle mizí, možná už dnes bude vyprodáno - Hudba - Český Metropol

Hudba

Lístky na Madonnu rychle mizí, možná už dnes bude vyprodáno

zdroj: youtube.com

Praha | O koncert americké popové hvězdy Madonny, která vystoupí 7. listopadu v pražské O2 Areně, je velký zájem. Předprodej lístků v cenách od 1150 do 5760 korun v síti Ticketportal začal dnes ráno a...

 

pořadatelé čekají, že bude brzy vyprodáno. "Očekáváme, že v řádu několika hodin může být vyprodáno," řekl dnes po 13:30 ČTK Petr Novák z pořádající agentury Live Nation.
    Zájem příznivců o zpěvačku, jejíž pražský koncert bude součástí turné Rebel Heart, není překvapením. V Praze Madonna naposledy vystoupila v létě 2009, kdy do přírodního amfiteátru na Chodově přilákala 42.000 diváků. Pořádající agentura Live Nation tehdy nabídla 50.000 vstupenek v ceně od 995 do 7995 korun. Poprvé zpěvačka vystoupila v Praze v září 2006, a to hned na dvou koncertech, o oba byl obrovský zájem. Vstupenky, které tehdy stály 3340 do 5010 korun, fanoušci vykoupili za necelé dvě hodiny. Na první koncert přišlo 17.798 diváků a o den později 18.628, což byl dosavadní rekord v počtu návštěvníků pražské Sazka Areny (dnes O2 areny).
    V souvislosti s tehdejším koncertem policisté zatkli členy gangu prodávající přes překupníky falešné vstupenky. Také zajistili pět lístků okopírovaných z originálních vstupenek.
    Letos byly v pražské O2 areně dva vyprodané koncerty hvězd světové populární hudby. Vystoupení zpěvačky Katy Perry a skupiny Queen navštívilo shodně 15.000 posluchačů. "Počet návštěvníků, kteří se vejdou do prostor O2 areny, je závislý na velikosti scény či na tom, zda není část míst na ploše k sezení," podotkl Novák.
    Madonnino turné navazuje na vydání alba Rebel Heart, které v Česku, Německu a Japonsku vyšlo 6. března, v dalších evropských státech 9. března a v Severní Americe o den později. Recenze označují její třinácté studiové album za její nejlepší desku za posledních 17 let.

Zdroj: ctk.cz

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Kultura  » Kultura  

 » Kultura  » Hudba