Zpěvačka Avril Lavigne vydá v listopadu nové album - Hudba - Český Metropol

Hudba

Zpěvačka Avril Lavigne vydá v listopadu nové album

Ikona

27. července 2009, 10.50 | LOS ANGELES | Kanadská zpěvačka Avril Lavigne potěší 17. listopadu své fanoušky novým studiovým albem. Informoval o tom v pondělí server Aceshowbiz.com. Nový studiový počin zpěvačky Lavigne zatím nemá svůj oficiální název, ale jednou variantou, jak by se deska mohla jmenovat, je Work Hard, Play Hard.

 

Zpěvačka nahrála dvě titulní skladby - Everybody Hurts a Darlin, které chce během následujících týdnů představit veřejnosti.

"Nesnažím se vytvořit perfektní popové skladby. Vždycky mi jde o to, abych napsala upřímné texty ke svým písním," uvedla zpěvačka.

Avril Lavigne debutovala na hudebním poli v roce 2002 deskou Let Go, která obsahovala 13 skladeb a v žebříčku Billboard Hot 200 skončila dokonce na druhém místě. Toto album přineslo zpěvačce mezinárodní úspěch a prodalo se jej více než 16 milionů kusů. O dva roky později se na hudebním trhu objevila její druhá deska nazvaná Under My Skin, která přinesla hity My Happy Ending nebo Don't Tell Me. Její třetí studiové album The Best Damn Thing vyšlo v roce 2007.

Tématické zařazení:

 » Kultura  » Hudba  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

E-mail:


(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření