Herci Vojtěch Kotek a Jiří Mádl budou moderovat nový pořad TV Nova s názvem Stahovák - Hudba - Český Metropol

Hudba

Herci Vojtěch Kotek a Jiří Mádl budou moderovat nový pořad TV Nova s názvem Stahovák

Ikona

23. června 2009, 19.09 | PRAHA | Mladí herci Vojtěch Kotek a Jiří Mádl se stanou moderátory nového pořadu Stahovák, který se na obrazovkách TV Nova objeví od září. Na úterní tiskové konferenci to prozradil generální ředitel TV Nova Petr Dvořák. Nový pořad je určen mladé generaci a dvojice moderátorů, známá z teenagerských komedií Snowboarďáci a Rafťáci, bude uvádět rozmanitá videa z internetu.

 

 Diváci se mohou těšit na úsměvná, zajímavá a netradiční videa. Do Stahováku budou zváni také různí hosté. Pro účely pořadu budou rovněž spuštěny webové stránky, na kterých zájemci zhlédnou další videa.

"Pořad se bude zaobírat internetovými videi a jejich historií, což je docela zajímavé. Také je to pořad, který by měl navrátit intelekt do televize a trochu pozvednout morálku lidí, která hluboce klesá," zavtipkoval Vojta Kotek. Jeho kolega Jiří Mádl jej doplnil: "My bychom chtěli stavět na kráse českého jazyka a případně dát tomu nějakou multimediální podobu."

Oba herci zároveň přiznali, že se budou příležitostně podílet na tvorbě některých příspěvků. "Máte se na co těšit, protože my už máme jedno video, které jsme spolu natočili bez štábu. To se stalo kultovní ještě před tím, než jsme ho stihli odvysílat. Takže laťka je nastavena velice vysoko," prohlásil Kotek.

Stahovák nahradí televizní hudební pořad Eso, který se vysílal na TV Nova po dobu 15 let. Historicky poslední 712. díl vznikal právě v úterý na Barrandově za účasti jeho dlouholetého moderátora Leoše Mareše a mnoha hudebních hostů včetně skupin Chinaski, Kabát, Toxique, zpěváků Jiřího Zonygy, Petra Bende, Jiřího Koláře a mnoha dalších. Diváci jej zhlédnou v premiéře v sobotu 27. června od 9 hodin

Tématické zařazení:

 » Kultura  » Hudba